Victoria Beckham
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Firma Victorii Beckham na poważne problemy finansowe

Długi sięgają kilkudziesięciu milionów funtów

Aleksandra Frankowska 16 sierpnia 2022 15:27
Victoria Beckham
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Według brytyjskich mediów, źle dzieje się w biznesie Victorii Beckham. Była wokalistka Spice Girls oraz żona Davida Beckhama ma problemy finansowe. Jej firma Victoria Beckham Holdings boryka się z ogromnymi długami, które pojawiły się między innymi w okresie pandemii koronawirusa. Eksperci zastanawiają się, czy w ogóle przetrwa, czy ogłosi… bankructwo.

ZOBACZ TEŻ: Tydzień wakacji za 2 miliony dolarów? Tak Victoria i David Beckham spędzają urlop na jachcie!

Biznes Victorii Beckham

Victoria Beckham to jedna z najpopularniejszych celebrytek i projektantek mody na świecie. Sławę niewątpliwie przyniosła jej kariera wokalistki z zespole Spice Girls, ale również małżeństwo z piłkarzem, Davidem Beckhamem. Para prowadzi bardzo wystawne życie, a Victoria spełnia się w roli projektantki mody. Jej marka ma ponad 400 sklepów na całym świecie, a ona sama udowodniła, że stroje, które tworzy są kwintesencją elegancji, klasy i najwyższej jakości materiałów.

Firmie Victorii Beckham grozi bankructwo

Teraz okazuje się, że w ich pięknym życiu, niekoniecznie dobrze się dzieje. Victoria Beckham Holdings ma ogromne długi, a kryzys finansowy zamiast się zmniejszać, wciąż się pogłębia. Według portalu The Mirror, aktualnie Victoria Beckham Holdings jest zadłużona na 54 miliony funtów, czyli prawie 300 milionów złotych.

Całkowite przychody grupy Victoria Beckham Holdings spadły o sześć procent, do 36,1 mln GBP (2019 – 38,3 mln funtów) z powodu skutków globalnej pandemii […] Grupa szybko zareagowała […] i kontrolowała swoje środki pieniężne oraz wydatki, co doprowadziło do znacznego zmniejszenia strat operacyjnych – podaje portal.

Firma, aby wyjść z zadłużenia wypuściła na rynek ekskluzywną serię kosmetyków. Mają być one najlepsze na rynku, a jakością przewyższać nawet markę Chanel. To podobno ostatnia szansa na marki, aby spłacić zadłużenie i stanąć na nogi.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Victoria Beckham na okładce Vogue Australia

Nic nie zwiastowało kryzysu

Beckhamowie zdają się wieść wspaniałe życie i nic nie wskazywałoby na to, że mają problemy finansowe. Victoria wciąż promuje najnowsze kolekcje na swoim Instagramie i rzeczywiście, coraz częściej pokazuje również kosmetyki z linii VB Beauty. Jeszcze niedawno Victoria i David Beckham wyprawiali również ekskluzywne wesele dla swojego najstarszego syna Brooklyna i chociaż do wydarzenia dołożyli się również rodzice panny młodej, Beckhamowie nie szczędzili pieniędzy na Państwa Młodych. Jak więc jest naprawdę? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.