Stylizacje Luny Eurowizja 2024
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/VIPHOTO/East News/Wojciech Olkusnik/East News
o tym się mówi!

Eurowizja 2024: Która stylizacja Luny zrobiła największą furorę?

Zobaczcie najlepsze kreacje polskiej reprezentantki w konkursie Eurowizji 2024!

Wiktoria Oskroba 6 maja 2024 15:38
Stylizacje Luny Eurowizja 2024
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/VIPHOTO/East News/Wojciech Olkusnik/East News

Już za moment rozpoczęcie 68. Konkursu Piosenki Eurowizji! Podczas tegorocznej edycji w Malmö Polskę reprezentować będzie młoda wokalistka, Luna. Wybór artystki wywołał lawinę krytyki w mediach. Nie powstrzymało to jednak Luny przed dalszą, intensywną pracą. Pomimo wielu kontrowersyjnych komentarzy, nie ustaje ona w przygotowaniach. Na szczególną uwagę zasługują jej niezwykłe stylizacje, które dopełniają jej wizerunek artystyczny. Zobaczcie najciekawsze z nich!

ZOBACZ TAKŻE: Wiosenne sukienki tej marki to hit wśród światowych gwiazd!

Luna przenosi moc swojej wyobraźni na kostiumy

Kostiumy Luny to bardzo ważna część jej oryginalnego wizerunku. Nie ma wątpliwości, że za każdym razem, gdy 24-letnia wokalistka pojawia się na scenie czy na ściance, jej look jest spójny i szczegółowo dopracowany. Jej stroje podobnie jak pseudonim artystyczny - są „pozaziemskie”. W muzyce artystka inspiruje się tym, co kosmiczne. W umiejętny sposób przenosi to także na swoją garderobę. Jej kreacje za każdym razem zaskakują fantazyjnością!

Moda 2024: ekscentryczne kostiumy Luny

Od początku kariery Luna stawia na odważne stroje. Zamiast emanować zmysłowością, stawia jednak na artystyczny, przykuwający uwagę design. Wokalistka zabłysła właśnie na Turkusowym Dywanie podczas otwarcia konkursu Eurowizji!

Na tę wyjątkową okazję wybrała spektakularną, długą czerwoną suknię z głębokim dekoltem. To jeden z najczęściej wybieranych przez nią odcieni w stylizacjach. Chętnie sięga także po biel okraszoną połyskującymi cekinami czy wyraziste srebro i złoto. Zobaczcie inne z jej niezwykłych stylizacji!

CZYTAJ TEŻ: Moda 2024: Odtwórz tenisowe stylizacje Zendaii z filmu „Challengers”!

Która z artystycznych stylizacji Luny najbardziej przypadła Wam do gustu?  

Luna

Stylizacje Luny Eurowizja 2024
Fot. VIPHOTO/East News

Luna, Gala konkursu Viva! Photo Awards 2023

Stylizacje Luny Eurowizja 2024
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Luna, Gala Kobieta Roku Glamour 2023

Stylizacje Luny Eurowizja 2024
Fot. VIPHOTO/East News

Stylizacje Luny Eurowizja 2024
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.