Sabina Zięba 7 grudnia 2017 16:00
1/6
Copyright @Instagram, East News, ONS, Getty Images
1/6

Styl Anny Lewandowskiej wzbudza niemałe kontrowersje. Sposób ubierania się najpopularniejszej polskiej WAGs jest od lat naśladowany przez miliony kobiet. Choć na co dzień trenerka prezentuje w większości przemyślane stylizacje, widać że podczas wielkich wyjść ma problem z wyborem udanej kreacji...

Polecamy też: Zobacz letnie stylizacje Anny Lewandowskiej! Co nosi najpopularniejsza polska WAGs?
 

Stylizacje Anny Lewandowskiej

Małżonka Roberta Lewandowskiego uwielbia luźny styl, z którym doskonale łączy eleganckie dodatki. Stawia na sportowe marki, jak Nike, akcesoria zagranicznych marek, jak Isabel Marant, rzeczy z sieciówek oraz na te od polskich projektantów. Jej codzienne outfity zachwycają, lecz w przypadku wieczorowych kreacji jest całkiem na odwrót. Wiele kontrowersji niedawno wzbudził choćby jej kombinezon z odważnymi wycięciami podczas balu TVN. Teraz 6 grudnia wraz z Robertem pojawiła się w hotelu Bayerischer Hof w Monachium, by uczestniczyć w otwarciu sklepu z luksusową biżuterią i znów jej koronkowa sukienka jest na językach wszystkich mediów, zarówno w Polsce, jak i za naszą zachodnią granicą. Dlaczego? Trenerka zbyt często nieumiejętnie dobiera kroje, które skutecznie zaburzają proporcje jej sylwetki. Wydaje się, że wybierana przez nią czerń to najbezpieczniejszy kolor, lecz trenerka udowadnia, że nawet w monobarwnych stylizacjach można zaliczać wpadki. Zobaczcie jej stylizacje z wielkich wyjść w naszej galerii!  Co o nich myślicie?

 

2/6
Copyright @East News
2/6

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na otwarciu sklepu z luksusową biżuterią w jednym z lepszych hoteli w Monachium.

3/6
Copyright @East News
3/6

Anna Lewandowska w listopadzie tego roku na otwarciu butiku marki ZAQUAD.

4/6
Copyright @East News
4/6

Żona Roberta Lewandowskiego w listopadzie na evencie Calzedonii w sukience Elisabetta Franchi i butach Chloe.

Polecamy też: Rusin, Lewandowska, Rozenek...? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej na balu TVN? Internauci nie mają wątpliwości!

5/6
Copyright @East News
5/6

Anna Lewandowska we wrześniu na balu TVN w kombinezonie z wycięciami marki Just Paul. Strój ten wówczas skrytykowała m. in. stylistka Dorota Wróblewska, pisząc: „Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. Najbardziej odświętną kreacją kobiecą jest suknia balowa. Kreacje balowe powinny być długie, wyraziste i widowiskowe. Długie suknie nosimy najczęściej na uroczyste kolacje, bankiety, bale charytatywne, prestiżowe uroczystości kulturalne, uroczystości państwowe oraz różnego rodzaju gale. Tym razem Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności. Świetna sylwetka, ładny uśmiech i to by było na tyle”.

6/6
Copyright @ONS
6/6

Trenerka jeszcze podczas ciąży na 82. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.