Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak kupiła dom w górach. Minimalistyczne wnętrza urządziła zgodnie z filozofią zen!

Piosenkarka spełniła kolejne marzenie!

Paulina Filipowicz 27 października 2020 12:30
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak do Polski z USA wróciła w połowie marca. Po kilku latach życia w Stanach Zjednoczonych piosenkarka zdecydowała się wrócić na stałe do kraju. Nie osiedliła się jednak w stolicy, lecz w Krakowie, gdzie zamieszkała wraz z synem. Okazało się, że gwiazda poszukiwała jednak ciągle miejsca, w którym będzie mogła znaleźć prawdziwy spokój i harmonię, których ciężko doświadczyć w dużym mieście. Swój azyl znalazła dopiero w polskich górach, w pobliżu Zakopanego, gdzie właśnie się przeprowadziła.

Edyta Górniak kupiła dom w górach. Minimalistyczne wnętrza urządziła zgodnie z filozofią zen

Edyta Górniak swój azyl znalazła nieopodal Zakopanego. Nowy dom gwiazd wart jest ponad milion złotych, ma piękny rozległy ogród i widok na szczyty Tatr. Jak mówi Edyta w rozmowie z "Fleszem", jej nowa rezydencja to miejsce, w którym odzyskuje spokój.

Jestem zmęczona wpatrywaniem się w ekrany, przewijaniem, klikaniem. Za dużo tam jest informacji, to wprowadza w głowie i sercu bałagan – tłumaczy swoją decyzję.

Artystka w wywiadzie zdradziła również, jak urządziła nowy dom. Wnętrza są utrzymane w minimalistycznym stylu, dużo w nich naturalnego drewna oraz bieli. Edyta Górniak marzyła o miejscu zaprojektowanym zgodnie z filozofią zen. Prostota we wnętrzach, widok na góry i bliski kontakt z naturą na pewno przyczynią się do odnajdywania wewnętrznego spokoju i przestrzeni na pracę artystyczną.

Jak informuje "Flesz", gwiazda zamieszkała sama w górskiej posiadłości. Jej syn Allan postanowił nie przeprowadzać się na stałe do nowego domu, lecz spędza tam dłuższe weekendy. Ponadto dużo rozmawia z mamą przez telefon, podtrzymując ich bliską więź. Mamy nadzieje, że artystka odnajdzie spokój i radość w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów.  

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.