Dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek
Fot. Instagram @marceepan
O TYM SIĘ MÓWI

Dziewczyna Piotra Żyły ma styl! Jak Marcelina Ziętek ubiera się na co dzień?

Nowa partnerka sportowca oczarowała fanów!

Paulina Filipowicz 18 lutego 2021 13:29
Dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek
Fot. Instagram @marceepan

Choć Piotr Żyła nie podzielił się jeszcze publicznie informacją o nowym związku, wszystko wskazuje na to, że sportowiec naprawdę znalazł miłość! Nowa partnerka skoczka to Marcelina Ziętek - aktorka i modelka. Dziewczyna znana jest szerszej publiczności z serialu Szkoła19+, gdzie wciela się od lat w rolę Kai Jarosik. Zdobyła również kilka tytułów Miss (Miss Południa Nastolatek, Miss Foto Południa Nastolatek). Jak na co dzień prezentuje się nowa wybranka Piotra Żyły?

Dziewczyna Piotra Żyły ma styl. Jak Marcelina Ziętek ubiera się na co dzień?

Nowa dziewczyna Piotrka Żyły, Marcelina Ziętek, jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją już ponad 72 tys. osób! Wśród zdjęć stylizacji, codziennych chwil i fotografii z profesjonalnych sesji wizerunkowych, ciężko znaleźć wspólne zdjęcie z Piotrkiem. Para chroni swoją prywatność i stara się nie publikować fotografii ukazujących ich związek.

Na profilu Marceli Ziętek nie brakuje jednak zdjęć kobiecych stylizacji, które podkreślają urodę partnerki Piotra Żyły. Młoda aktorka i modelka stawia na dziewczęce sukienki i kreacje, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę.

Marcelina Ziętek swoją wysportowaną i szczupłą sylwetkę odsłania również na licznych zdjęciach w bikini z wakacji i wyjazdów. Jednak przyglądając się stylizacjom młodej aktorki można dojść do wniosku, że jej ulubione looki to te w sportowym stylu athleisure. Dziewczyna ceni sobie wygodę, luźne fasony, streetwearową odzież i sneakersy. Nawet w takim wydaniu prezentuje się niezwykle dziewczęco! Zobaczcie zdjęcia jej stylizacji poniżej!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?