Kim Kardashian i North West stylowe
Fot. Pierre Suu/GC Images/Getty Images
o tym się mówi

Córka Kim Kardashian przyszła na świat dzięki… projektantowi Balmain!

O co chodzi? Gwiazda zdradziła North West zadziwiający sekret!

Redakcja VIVA! 25 listopada 2022 15:06
Kim Kardashian i North West stylowe
Fot. Pierre Suu/GC Images/Getty Images

Kim Kardashian to prawdziwa ikona stylu ostatnich lat. Jak się okazuje historia narodzin jej córki North West, która przyszła n świat 13 czerwca 2013 roku powiązana jest ze światem mody. Kim w ostatnim odcinku drugiego sezonu „The Kardashians” opowiedziała North o nocy, w której została poczęta! Kim zdradziła tę historię podczas odwiedzin u projektanta Oliviera Rousteinga w Paryżu…

ZOBACZ TAKŻE: Jaki jest sekret minimalistycznego stylu Kim Kardashian?

Suknia Balmain i historia córki Kim Kardashian - North West

„Northie, znałam Oliviera, zanim pojawiłaś się n  świecie. To on dał Twojemu tacie tę niebieską sukienkę, którą potem założyłam. To były moje urodziny rok przed twoim urodzeniem i miałam tę sukienkę wieczoru, kiedy zaszłam w ciążę”. I dodała: „Olivier może więc mieć trochę wspólnego z powodem, dla którego jesteś na tej planecie”.

Kim Kardashian i Olivier Rousteing podczas kolacji w 2015 roku.

kim kardashian rousteing
Fot. Jacopo Raule/Getty Images For Balmain/Getty Images

Kim słynną niebieską suknię Balmain miała na sobie na gali Angel Ball 22 października 2012 roku. Trzeba przyznać, że wyglądała doskonale. Nie dziwi fakt, że to Kanye wybrał kreację dla ukochanej - West przez wiele lat stylizował swoją dziewczynę, a później żonę.

Kim Kardashian i Kanye West
Fot. Dimitrios Kambouris/WireImage for Gabrielle's Angel Foundation/Getty Images

Może to dlatego North tak bardzo interesuje się stylem - jej rodzice są przecież prawdziwymi fanami mody. 9-latka wystylizowała już swoje rodzeństwo do sesji zdjęciowej dla Vogue'a i chętnie dzieli się opiniami na temat looków Kim ze swoją słynną mamą.

Co ciekawe podczas wycieczki do Paryża, która została uwieczniona w show „The Kardashians” Olivier Rousteing ubrał zarówno Kim, jak i North na pokaz kolekcji Jean Paul Gaultier Haute Couture na jesień i zimę 2022/23. 

Kim Kardashian i North West stylowe moda paryz
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.