Sabina Zięba 3 października 2017 20:00
1/8
Copyright @East News / ONS
1/8

Bogna Sworowska nawiązując w latach 80. współpracę z domem mody Moda Polska, nie spodziewała się, że szybko stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. W przeciągu swojej kariery mieszkała i pracowała m. in. we Włoszech, Stanach Zjednoczonych oraz Francji, a w 1987 roku zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia oraz Miss Foto. To właśnie ona jako jedyna Polka w 1990 roku pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji „Playboya”. Mimo upływu lat nadal zachwyca swoją sylwetką, którą podkreśla nieprzeciętnymi kreacjami.

Polecamy też: Horodyńska, Olejnik, Rozenek... Polskie gwiazdy wydają majątek na stylizacje! Która najwięcej?

Choć na co dzień modelka i właścicielka jednej z agencji public relations preferuje styl sportowy i brak makijażu, przy okazji wielkich wyjść zachwyca oryginalnością przemyślanych stylizacji. Choć najczęściej stawia na kreacje o klasycznych krojach ceniąc sobie minimalizm, nie boi się również wyrazistych kolorów i często wybiera je na czerwony dywan. Nie ma problemu także z doborem dodatków do wieczorowych outfitów - kocha wysokie kozaki oraz botki, piękne zegarki i luksusowe torebki. Fani zachwycają się jej znakomitym wyglądem i umiejętnością eksponowania atutów swojej sylwetki w elegancki sposób. W jednym z wywiadów wyznała: „Kocham modę, bo jest dla każdego. Do nas należy wybór tego nam najbliższego i pasującego stylu w modzie”. Wygląda na to, że Bogna Sworowska, ten styl odnalazła... Zobaczcie jej najlepsze kreacje w naszej galerii!

2/8
Copyright @East News
2/8

3/8
Copyright @ONS
3/8

4/8
Copyright @East News
4/8

5/8
Bogna Sworowska na 20. urodzinach VIVY!
Copyright @ons.pl
5/8

6/8
Bogna Sworowska
Copyright @East News
6/8

7/8
Copyright @East News
7/8

8/8
Bogna Sworowska
Copyright @East News
8/8

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?