Tak prezentowały się gwiazdy ostatniego dnia festiwalu w Gdyni!

Konrad Szczęsny 24 września 2017 12:45

W sobotni wieczór 23 września 2017 roku zakończył się 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Złote Lwy zdobył obraz „Cicha noc” w reżyserii Piotra Domalewskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się również m. in. Dawid Ogrodnik, Agnieszka Holland oraz Jowita Budnik.

Oczywiście tuż przed właściwą galą gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie. Wśród najlepiej ocenionych stylizacji znalazła się ta Weroniki Rosati: aktorka dumnie prezentowała w niej ciążowe krągłości, Magdaleny Boczarskiej, która po raz pierwszy pokazała się publicznie w dopasowanej sukience, eksponującej zaokrąglony brzuszek oraz Moniki Olejnik.

Kto jeszcze błyszczał tego dnia na festiwalu w Gdyni? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Weronika Rosati z ciążowym brzuszkiem
Copyright @East News
1/7

Weronika Rosati na zakończeniu 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka zachwyciła zgromadzonych swoją ciążową stylizacją i promiennym uśmiechem, który nie schodził z jej twarzy.

2/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
Copyright @East News
2/7

Monika Olejnik i jej partner Tomasz Ziółkowski na uroczystej gali rozdania Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

3/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Agnieszka Grochowska
Copyright @East News
3/7

Tak Agnieszka Grochowska prezentowała się na czerwonym dywanie na uroczystej gali rozdania Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

4/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Magdalena Boczarska z ciążowym brzuszkiem
Copyright @East News
4/7

Magdalena Boczarska zachwyciła na festiwalu w Gdyni białą stylizacją, która podkreślała jej krągłości. Aktorka po raz pierwszy zaprezentowała na salonach ciążowy brzuszek. 

5/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak
Copyright @East News
5/7

Na czerwonym dywanie nie mogło oczywiście zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak oraz jej męża Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety, film „Sztuka kochania”, którego partner prezenterki jest producentem, nie zdobył na festiwalu w Gdyni żadnej nagrody.

6/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Weronika Rosati
Copyright @East News
6/7

Weronika Rosati na zakończeniu 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka zachwyciła zgromadzonych swoją ciążową stylizacją i promiennym uśmiechem, który nie schodził z jej twarzy.

7/7
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela
Copyright @East News
7/7

Na czerwonym dywanie pojawił się również zdobywca Oscara Paweł Pawlikowski wraz ze swoją partnerką, modelką Małgorzatą Belą

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.