Anne Hathaway mn
Fot. Getty images
Ze świata mody

Anne Hathaway niczym Andy Sachs w pierwszym rzędzie na pokazie Michaela Korsa

Jak aktorka zainspirowała się kultową postacią z filmu “Diabeł ubiera się u Prady” 

Aleksandra Trendak 16 września 2022 11:30
Anne Hathaway mn
Fot. Getty images

Anne Hathaway pojawiła się na pokazie Michaela Korsa, który odbywał się w czasie Tygodnia Mody w Nowym Jorku, a jej stylizacja od razu zwróciła na siebie uwagę. Choć nie była to piękna, zjawiskowa suknia, Anne postawiła na stylizację inspirowaną postacią, w którą wcielała się w 2006 roku w kultowym filmie “Diabeł ubiera się u Prady”, czyli Andy Sachs. Nic dziwnego, że odwołanie się do tak niezwykłego filmu spowodowało szum wokół aktorki. Na jaką stylizację postawiła? Obok kogo siedziała w trakcie pokazu?  

ZOBACZ TEŻ: 7 rzeczy z szafy bohaterki "Diabeł ubiera się u Prady", które nigdy nie wyjdą z mody

Anne Hathaway w stylizacji inspirowanej postacią z filmu “Diabeł ubiera się u Prady” 

Nie da się ukryć, że film “Diabeł ubiera się u Prady” jest popkulturowym fenomenem. Przyniósł on niezwykłą popularność aktorce wcielającej się w rolę asystentki redaktorki naczelnej magazynu “Runway”, czyli Anne Hathaway, która po latach nadal bardzo chętnie nawiązuje do postaci Andy Sachs, co udowadnia jej ostatnia stylizacja na pokazie Micheala Korsa w Nowym Jorku. Stylistka gwiazdy wybrała dla niej dzianinową sukienkę z golfem i czekoladowy płaszcz z wzorem skóry krokodyla, uzupełniła to czarnymi szpilkami Louboutina i torebką w kawowym odcieniu. Anne postawiła na delikatny, naturalny makijaż - podkreśliła różem policzki dodając cerze zdrowego, młodzieńczego rumieńca, a na usta wybrała czerwoną szminkę. Stylizację i fryzurę dopełniła fryzura, szczególnie postrzępiona grzywka, która stanowiła wisienkę na torcie i sprawiła, że Anne wyglądała dokładnie jak Andy w 2006 roku. Warto też dodać, że aktorka nie zasiadła w losowym miejscu na sali, lecz w pierwszym rzędzie tuż obok redaktor naczelnej magazynu “Vogue” - Anny Wintour, której osoba była niezwykłą inspiracją dla scenarzystów w trakcie tworzenia postaci Mirandy Priestly w filmie, w którą wcieliła się Meryl Streep

Anne Hathaway pokaz Michael Kors
Fot. Getty images
Anne Hathaway Diabeł ubiera się u Prady
Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/EastNews

Styl Anne Hathway wciąż się zmienia. Od niedawna gwiazda preferuje minisukienki od Valentino w połączeniu z wysokimi butami i biżuterią Bulgari, gdyż w te wakacje została ambasadorką marki. Zmiany jej wyglądu można porównać do metamorfozy, którą bohaterka Andy w filmie “Diabeł ubiera się u Prady” przeszła. Choć początkowo nie interesowała się modą, pod wpływem pracy w redakcji “Runway” bardzo szybko zmieniła nastawienie i odnalazła własny, ikoniczny styl. Anne w czasie wydarzenia wyglądała promieniście i fantastycznie! Która stylizacja Andy w filmie podobała Wam się najbardziej?  

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.