Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Szczerze odpowiedziała na pytania fanów

Pokazała też nowe zdjęcia z ciąży

Paulina Filipowicz 16 stycznia 2021 18:19
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Żebrowska choć aktywnie działa w mediach społecznościowych, ceni sobie naturalność i nie koloryzuje rzeczywistości. Pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa, codziennego życia i podkreśla autentyczne piękno kobiety, bez retuszu i filtrów. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje pochlebnych komentarzy fanek, które doceniają szczerość Żebrowskiej. Ostatnio gwiazda przygotowała dla internautów Q&A, podczas którego śmiało odpowiedziała na pytania, nawet te intymne! Jak zwykle, nie brakowało jej poczucia humoru i dystansu. Postanowiła odnieść się nawet do operacji biustu! Co zdradziła?

Aleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Szczerze odpowiedziała na pytania fanów

W sierpniu 2020 Aleksandra Żebrowska została po raz trzeci mamą. Nie byłoby to w jej stylu, gdyby nie mówiła otwarcie, o tym, jak wygląda ciało kobiety po ciąży. Gwiazda publikowała już na swoim Instagramie zdjęcia prosto z porodówki, fotografie w trakcie karmienia piersią czy autentyczne obrazy swojej sylwetki.

Teraz weszła w interakcje z fanami i rozpoczęła na swoim profilu Q&A. Fani zadawali przeróżne pytania, a jedno z nich dotyczyło tematu korzystania z medycyny estetycznej.

"Czy miałaś operację biustu?" - brzmiało jedno z pytań.

"Jeszcze nie" - odpowiedziała ze szczerością Aleksandra Żebrowska.

aleksandra zebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Przy okazji Q&A, Aleksandra Żebrowska pokazała również wcześniej niepublikowane zdjęcia z czasu, gdy była w trzeciej ciąży. Internautka zapytała gwiazdę, czy mężczyźni zwracają uwagę na zmiany w ciele kobiety po porodzie.

"Nie sądzę" - odpowiedziała Żebrowska i opublikowała fotografię swojego ciała w samej bieliźnie.

Autentyczność w sieci cieszy, szczególnie, że jest coraz rzadziej spotykanym zjawiskiem. Na szczęście dzięki takim osobom, jak Aleksandra Żebrowska, są jeszcze konta, które szczerze ukazują rzeczywistość.  

aleksandra zebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.