Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Szczerze odpowiedziała na pytania fanów

Pokazała też nowe zdjęcia z ciąży

Paulina Filipowicz 16 stycznia 2021 18:19
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Żebrowska choć aktywnie działa w mediach społecznościowych, ceni sobie naturalność i nie koloryzuje rzeczywistości. Pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa, codziennego życia i podkreśla autentyczne piękno kobiety, bez retuszu i filtrów. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje pochlebnych komentarzy fanek, które doceniają szczerość Żebrowskiej. Ostatnio gwiazda przygotowała dla internautów Q&A, podczas którego śmiało odpowiedziała na pytania, nawet te intymne! Jak zwykle, nie brakowało jej poczucia humoru i dystansu. Postanowiła odnieść się nawet do operacji biustu! Co zdradziła?

Aleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Szczerze odpowiedziała na pytania fanów

W sierpniu 2020 Aleksandra Żebrowska została po raz trzeci mamą. Nie byłoby to w jej stylu, gdyby nie mówiła otwarcie, o tym, jak wygląda ciało kobiety po ciąży. Gwiazda publikowała już na swoim Instagramie zdjęcia prosto z porodówki, fotografie w trakcie karmienia piersią czy autentyczne obrazy swojej sylwetki.

Teraz weszła w interakcje z fanami i rozpoczęła na swoim profilu Q&A. Fani zadawali przeróżne pytania, a jedno z nich dotyczyło tematu korzystania z medycyny estetycznej.

"Czy miałaś operację biustu?" - brzmiało jedno z pytań.

"Jeszcze nie" - odpowiedziała ze szczerością Aleksandra Żebrowska.

aleksandra zebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Przy okazji Q&A, Aleksandra Żebrowska pokazała również wcześniej niepublikowane zdjęcia z czasu, gdy była w trzeciej ciąży. Internautka zapytała gwiazdę, czy mężczyźni zwracają uwagę na zmiany w ciele kobiety po porodzie.

"Nie sądzę" - odpowiedziała Żebrowska i opublikowała fotografię swojego ciała w samej bieliźnie.

Autentyczność w sieci cieszy, szczególnie, że jest coraz rzadziej spotykanym zjawiskiem. Na szczęście dzięki takim osobom, jak Aleksandra Żebrowska, są jeszcze konta, które szczerze ukazują rzeczywistość.  

aleksandra zebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.