Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Szczerze odpowiedziała na pytania fanów

Pokazała też nowe zdjęcia z ciąży

Paulina Filipowicz 16 stycznia 2021 18:19
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Żebrowska choć aktywnie działa w mediach społecznościowych, ceni sobie naturalność i nie koloryzuje rzeczywistości. Pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa, codziennego życia i podkreśla autentyczne piękno kobiety, bez retuszu i filtrów. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje pochlebnych komentarzy fanek, które doceniają szczerość Żebrowskiej. Ostatnio gwiazda przygotowała dla internautów Q&A, podczas którego śmiało odpowiedziała na pytania, nawet te intymne! Jak zwykle, nie brakowało jej poczucia humoru i dystansu. Postanowiła odnieść się nawet do operacji biustu! Co zdradziła?

Aleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Szczerze odpowiedziała na pytania fanów

W sierpniu 2020 Aleksandra Żebrowska została po raz trzeci mamą. Nie byłoby to w jej stylu, gdyby nie mówiła otwarcie, o tym, jak wygląda ciało kobiety po ciąży. Gwiazda publikowała już na swoim Instagramie zdjęcia prosto z porodówki, fotografie w trakcie karmienia piersią czy autentyczne obrazy swojej sylwetki.

Teraz weszła w interakcje z fanami i rozpoczęła na swoim profilu Q&A. Fani zadawali przeróżne pytania, a jedno z nich dotyczyło tematu korzystania z medycyny estetycznej.

"Czy miałaś operację biustu?" - brzmiało jedno z pytań.

"Jeszcze nie" - odpowiedziała ze szczerością Aleksandra Żebrowska.

aleksandra zebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Przy okazji Q&A, Aleksandra Żebrowska pokazała również wcześniej niepublikowane zdjęcia z czasu, gdy była w trzeciej ciąży. Internautka zapytała gwiazdę, czy mężczyźni zwracają uwagę na zmiany w ciele kobiety po porodzie.

"Nie sądzę" - odpowiedziała Żebrowska i opublikowała fotografię swojego ciała w samej bieliźnie.

Autentyczność w sieci cieszy, szczególnie, że jest coraz rzadziej spotykanym zjawiskiem. Na szczęście dzięki takim osobom, jak Aleksandra Żebrowska, są jeszcze konta, które szczerze ukazują rzeczywistość.  

aleksandra zebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.