aleksandra-zebrowska-pokazala-brzuch-po-porodzie-opublikowala-zdjecie-z-porodowki
Fot. Instagram @olazebrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po porodzie. Opublikowała zdjęcie z porodówki!

"Z tego brzuszka, po 9 miesiącach, wyszedł człowiek"

Paulina Filipowicz 26 sierpnia 2020 12:31
aleksandra-zebrowska-pokazala-brzuch-po-porodzie-opublikowala-zdjecie-z-porodowki
Fot. Instagram @olazebrowska

Kilka dni temu Aleksandra Żebrowska została po raz trzeci mamą. Nie byłoby to w jej stylu, gdyby nie mówiła otwarcie, o tym, jak wygląda ciało kobiety po ciąży. Gwiazda w mediach społecznościowych pokazuje siebie i swoje życie be retuszu. Ostatnio podzieliła się intymnym zdjęciem prosto z porodówki i pokazała, jak naprawdę wygląda brzuch po porodzie. "Z tego brzuszka, po 9 miesiącach, wyszedł człowiek" - oznajmiła Aleksandra.

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po porodzie. Opublikowała zdjęcie z porodówki

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są już rodzicami trzech synków: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka oraz Feliksa, który przyszedł na świat 6. sierpnia. Aktorka w mediach społecznościowych chętnie dzieli się życiem prywatnym swojej rodziny, jednak ceni sobie naturalność i nie koloryzuje rzeczywistości. Pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa i tak było również w trakcie trzeciej ciąży. Teraz, gdy mały Feliks jest już na świecie Aleksandra Żebrowska zabrała głos na temat ciała kobiety po porodzie.

Gwiazda opublikowała dwa zdjęcia prosto z porodówki. Na pierwszym pozuje w koszuli nocnej, natomiast na drugim pokazuje brzuch po porodzie. Z hasztagów w opisie możemy dowiedzieć się, że fotografia została zrobiona w szpitalu zaledwie dwa dni po narodzinach małego Feliksa.

"Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?” Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam. Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek" - napisała Aleksandra Żebrowska pod zdjęciem, a na pozytywny odzew fanów nie trzeba było długo czekać.

"Inspirujesz Ola ❤️ fajnie ze pokazujesz prawdę , a zarazem zwykle piękno na instagramie"

"To co Pani zrobiła tym postem dla tysięcy kobiet jest niesamowite !! Dziękuję za to"  - pisali zachwyceni fani.

aleksandra-zebrowska-pokazala-brzuch-po-porodzie-opublikowala-zdjecie-z-porodowki
Fot. Instagram @olazebrowska
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatnia prosta 👅 #preggo

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.