Te zdjęcia zawisły na bilbordach w całej Polsce!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 2 września 2019 15:24

Konkurs „Zostań twarzą Kinder Bueno” został rozstrzygnięty! Akcja trwała od 15.04 do 26.05, a nagrodą główną była profesjonalna sesja zdjęciowa dla czterech zwycięzców. Wybór najlepszych prac konkursowych okazał się naprawdę trudny… Jednak po długich naradach, udało się wyłonić czterech laureatów! Ich zdjęcia zostały opublikowane w magazynie Viva!, na naszej stronie internetowej oraz w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej! To nie wszystko, podczas trwania konkursu co tydzień można było również wygrać 10 voucherów do Zalando o wartości 400 zł, 50 voucherów do sieci perfumerii Douglas o wartości 85 zł oraz 200 podwójnych biletów do kina. Łącznie zostało rozdanych ponad 1500 nagród! 

Kto wygrał konkurs Kinder Bueno? 

Nie chcemy już was dłużej trzymać w napięciu... Czas poznać czterech szczęśliwych laureatów konkursu „Zostań twarzą Kinder Bueno”! Zostali nimi: Adam z Warszawy, Małgorzata z Gdańska, Anna ze Szczecina i Brenda z Kołobrzegu. Musimy przyznać, że efekt finalny jest naprawdę zachwycający! Zdjęcia stworzyła słynna Zuza Krajewska, a zwycięzcy konkursu wypadli na nich jak profesjonalni modele. Sama sesja odbyła się na przepięknej plaży w Sopocie. Łóżka z baldachimem oraz zachód słońca dodały fotografiom bajkowego klimatu. Zwróćcie uwagę na kremowo – czekoladowe stylizacje, które nawiązywały do smaku batoników Kinder Bueno, a szlachetne, zwiewne tkaniny do ich lekkości oraz wyjątkowej jakości czekolady. To dzieło zdolnej stylistki, Marty Kalinowskiej. Za piękne fryzury odpowiedzialny był Michał Bielicki, a za make-up makijażysta gwiazd, Wilson. Nie można nie wspomnieć o Bartoszu Mrozowskim, który stworzył zdjęcia z backstage'u oraz o Marcinie Ziółko, który zrealizował film z niego. W wideo pomagał Wojciech Klauze, a nad finalnym efektem czuwała producentka, Magdalena Opacka. 

Koniecznie zobaczcie tę wysmakowaną sesję zdjęciową! 

Artykuł powstał z udziałem marki Kinder Bueno

1/4
konkurs_zostan_twarza_kinder_bueno
Copyright @Zuza Krajewska
1/4

"Smak Kinder Bueno White to poezja smaku dla mojego podniebienia..." - mówi Adam. 

2/4
konkurs_zostan_twarza_kinder_bueno
Copyright @Zuza Krajewska
2/4

Małgorzata: "Moja chwila przyjemności z Kinder Bueno White to czas kiedy mogę, w pędzie życia i obowiązków na studiach, pozwolić sobie na słodkie oderwanie i przerwę wraz z moim ulubionym batonikiem pełnym przepysznego kremu."

3/4
konkurs_zostan_twarza_kinder_bueno
Copyright @Zuza Krajewska
3/4

"Moja chwila przyjemności z Kinder Bueno jest jak motylek, jak słoneczko. Taka lekka i radosna" - mówi Anna. 

4/4
konkurs_zostan_twarza_kinder_bueno
Copyright @Zuza Krajewska
4/4

Brenda: "Moja chwila przyjemności z Kinder Bueno jest jak lenistwo na plaży w promieniach słońca i świetną książką."

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.