Zuzanna Bijoch, VIVA! MODA, 1/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Zuzanna Bijoch najlepszą studentką jednego z wydziałów Columbii

Prestiżowe wyróżnienie, które otrzymała Polka nosi nazwę "valedictorian"

Aleksandra Frankowska 9 maja 2023 12:27
Zuzanna Bijoch, VIVA! MODA, 1/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polska supermodelka Zuzanna Bijoch, została wyróżniona tytułem „valedictorian of Columbia's School of General Studies class of 2023". To prestiżowa nagroda, którą otrzymuje najlepszy student Uniwersytetu Columbia na jednym z 21 wydziałów. Dumna Bijoch podzieliła się tą informacją w swoich mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Ta kampania odkrywa prawdziwą naturę każdej kobiety...

Kariera Zuzanny Bijoch w modelingu

Swój debiut na wybiegu Zuzanna Bijoch miała w 2011 roku. Od tego czasu świat mody stał się jej drugim domem. Występowała w kampaniach największych domów mody świata i uczestniczyła w pokazach Fashion Weeków na całym świecie. Mimo zawrotnej kariery, chciała zdobyć także wykształcenie. Została studentką Uniwersytetu Columbia na kierunku ekonomia finansowa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Oto najlepsze agencje modelek i modeli w Polsce!

Zuzanna Bijoch z prestiżowym wyróżnieniem Columbia University

Modelka na swoich Instagramie przekazała informację, że została wyróżniona tytułem „valedictorian of Columbia’s School of General Studies class of 2023” na swoim wydziale, jako najlepsza studentka roku. Po 5 latach studiów na wydziale ekonomii finansowej, takie wyróżnienie to prawdziwy powód do dumy. Nagroda pozwoli jej również na wygłoszenie specjalnej przemowy podczas ceremonii zakończenia studiów.

"Cóż za wspaniałe zakończenie kolejnego rozdziału mojego życia" - napisała w poście Bijoch.

Po zakończeniu studiów Bijoch ma rozpocząć pracę w nowojorskim banku handlowym BDT&MSD Partners. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?