Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński
O tym się mówi!

Przez 30 lat eksperymentowała ze swoim wyglądem. Agnieszka Chylińska to królowa metamorfoz

Jak wokalistka zmieniła się przez lata?

Aleksandra Frankowska 23 maja 2023 13:57
Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Tak barwnej i kontrowersyjnej gwiazdy w polskim show biznesie na próżno szukać. Agnieszka Chylińska od zawsze lubiła szokować swoim wyglądem. Nie przejmowała się negatywnymi komentarzami, a swoim stylem wyrażała siebie i swoją muzykę. Artystka, która kończy dziś 47 lat ponownie zaskoczyła metamorfozą, a odcień jej włosów wskazuje na powrót do korzeni… Jak teraz wygląda Agnieszka Chylińska?

ZOBACZ TEŻ: „Był wytrwały, czekał na mnie”. Oto niezwykła historia miłości Agnieszki Chylińskiej i jej męża

Metamorfozy Agnieszki Chylińskiej

Od 30 lat zachwyca swoim głosem na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie ma również szereg metamorfoz, które ewoluowały wraz z jej stylem muzycznym. Początkowo bardzo mroczny, gotycki wizerunek, stopniowo przekształcał się w cieplejszy, kobiecy, wręcz radosny. Teraz Agnieszka Chylińska wraca do czarnego koloru włosów, pozując na najnowszym zdjęciu. Oznacza to swego rodzaju powrót do przeszłości?

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska na przestrzeni lat?

Zaczynała jako młoda, zbuntowana wokalistka zespołu O.N.A. Wówczas na scenie pokazywała się w mocnym makijażu, długich czarnych włosach lub też tych ściętych do ucha, wciąż w intensywnych odcieniach czerni lub bordo. Przez lata zmieniła się również jej sylwetka.

Agnieszka Chylińska
Fot. Forum

Z biegiem czasu Chylińska zrezygnowała z wyglądu typowej chłopczycy, a jej wizerunek zaczynał robić się bardziej kobiecy. Wciąż jednak lubiła akcentować w sobie coś drapieżnego, jak chociażby fryzura irokez, czy szalony kolor włosów: różowy, niebieski, zielony i platynowy blond.

Agnieszka Chylińska
Fot. Maciej Figurski / Forum

Agnieszka Chylińska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Chylińska zachwyciła swoją stylizacją. Wygląda zjawiskowo!

Kreacje wokalistki zaczęły podkreślać jej szczupłą figurę. Czasem trudno uwierzyć, że jest mamą aż trójki dzieci. Wygląda znakomicie, bardzo kobieco i elegancko. Widać, że wraz ze zmianą wizerunku, Chylińska również zaczęła czuć się lepiej sama ze sobą. Pojawiła się dojrzała, pewna siebie kobieta.

Agnieszka Chylińska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Agnieszka Chylińska
Fot. Lidia Niziol / ArtService / Forum

Agnieszka Chylińska
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Najnowsza metamorfoza Agnieszki Chylińskiej

Artystka, która dziś obchodzi swoje 47. urodziny, ponownie przeszła niemałą metamorfozę. Wróciła do swojego ciemnego koloru włosów i tradycyjnie postawiła na ostre cięcie. Wygolone boki i grzywka do połowy czoła sprawiają, że wciąż wygląda charakternie. Jak Wam się podoba Chylińska w najnowszym wydaniu? 

Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.