Piotr Zelt, Monika Ordowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
Historia miłości

Myślał, że jest ojcem jej dziecka. O zdradzie dowiedział się przez przypadek

Rozstali się w atmosferze skandalu

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2023 18:50
Piotr Zelt, Monika Ordowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Poznali się krótko po jego rozwodzie i wydawało się, że czekali na siebie przez całe życie. Piękna modelka i znany aktor szybko stworzyli publiczną relację, pojawiając się wspólnie na eventach i nie szczędząc sobie czułości przed aparatami paparazzi. Rozstali się nagle, w atmosferze skandalu… co ich poróżniło?

ZOBACZ TEŻ: Piotr Zelt i Ewa Gawryluk byli parą 7 lat. Rozstanie zabolało aktorkę: „Uciekłam w środki antydepresyjne i alkohol"

Piotr Zelt i Monika Ordowska: historia miłości

Związek Moniki Ordowskiej i Piotra Zelta był niezwykle intensywny. Para często pojawiała się razem na ściankach i planowała ślub. W 2012 roku ogłosili, że zostaną rodzicami. Gdy na świat przyszła córka, Amelka, Piotr oświadczył się Monice. Wszystko wydawało się układać doskonale, ale nikt nie wiedział, że za fasadą szczęścia kryje się bolesna tajemnica.

Piotrz Zelt, Monika Ordowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Kilka miesięcy po narodzinach córki pojawiły się wątpliwości co do ojcostwa Piotra Zelta. Podejrzenia wynikały z udziału Moniki Ordowskiej w teledysku, który zdobył spore uznanie i zainteresowanie mediów. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje, że aktorka mogła mieć romans i dziecko mogło być wynikiem tej relacji. Niektórzy znajomi, a nawet media, zaczęli podsycać plotki na ten temat, co wprowadziło zamieszanie i niepewność w życie rodziny.

Piotr Zelt, głęboko zakochany i oddany Monice, początkowo nie chciał wierzyć w te doniesienia. Jednak, kiedy cała trójka uległa niegroźnemu wypadkowi, lekarze podczas badań zaczęli kwestionować ojcostwo aktora. To był moment, w którym świat Zelta całkowicie się zawalił. Postanowił zrobić test na ojcostwo.

Piotrz Zelt, Monika Ordowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Zdrada i oszustwo

Szczęście w raju nie trwało wiecznie, a miłość zakochanych przerwana została przez brutalną prawdę - aktor myślał, że zostanie ojcem dziecka Moniki, ale okazało się, że prawdziwym ojcem jest model Rafał Sieradzki. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, a Piotr Zelt przeszedł przez burzę emocji. Musiał nawet skorzystać pomocy terapeuty, aby poradzić sobie z tym szokiem.

„Potrzebowałem wsparcia specjalisty, żeby z tego wyjść, farmakologii. Nie chce ci się żyć po prostu. Nie masz ochoty na pracę, działanie, kontakt z ludźmi. Lekarz mi wytłumaczył, że z takimi stanami depresyjnymi człowiek sam sobie nie poradzi” – mówił w wywiadzie.

CZYTAJ TEŻ: Grali dobrane małżeństwo, za kulisami ich relacje był trudne. Aktor wyjawił prawdę

Amerykański sen

Monika Ordowska postanowiła wycofać się z polskiego show-biznesu. Jednak po kilku latach przerwy powróciła, tym razem z jeszcze większym uderzeniem. Zniknęła z kraju i wyjechała razem z córką, Amelką, do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczęła budować swoje życie na nowo. Tam spotkała nową miłość - amerykańskiego milionera, Kevina Rudeena. Para wzięła ślub w 2019 roku, i od tego czasu Monika zmieniła swoje nazwisko na Monika Rudeen. Zamieszkała w luksusowej rezydencji, podróżuje po całym świecie i cieszy się wyjątkowymi przywilejami, jakie daje pozycja żony amerykańskiego milionera.

Piotr Zelt odnalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk, która uleczyła jego złamane serce. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.