Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Forum
O tym się mówi!

Paulina Młynarska była mężatką cztery razy. Na temat drugiego i trzeciego męża milczy

Jakie tabu związane jest z jej poprzednimi związkami? Co się stało?

Aleksandra Frankowska 18 listopada 2022 18:57
Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Forum

Wiedzie szczęśliwe życie na Krecie, gdzie przeprowadziła się kilka lat temu. Dziennikarka, felietonistka i feministka ma za sobą kilka nieudanych związków. Paulina Młynarska w małżeństwie była aż czterokrotnie. O drugim i trzecim mężu zupełnie nie chce mówić. Co się stało? Dlaczego te relacje budzą w niej taką niechęć?

Kim jest Paulina Młynarska?

Zanim została dziennikarką, była aktorką. Zagrała Alinę w „Kronice wypadków miłosnych”. Pod koniec lat 90. wybrała jednak dziennikarstwo. Świetnie radziła sobie jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka. W 2018 roku postanowiła jednak odmienić swoje życie i wyjechała na Kretę, gdzie mieszka do dziś. Tam pisze książki, felietony i artykuły, a także prowadzi zajęcia z jogi. Jak sama mówi, jest szczęśliwa i odnalazła swoje miejsce na ziemi.

Czytaj także: Paulina Młynarska krytycznie o twórczości ojca. "Niektóre teksty były skrajnie seksistowskie!"

Pierwszy mąż Pauliny Młynarskiej

Po raz pierwszy Paulina Młynarska stanęła na ślubnym kobiercu z Pawłem Naumannem, z którym ma córkę, Alicję. Chociaż relacja zakończyła się rozstaniem, para nie ma do siebie żalu. Alicja jest aktywistką, która dba o prawa mniejszości. Sama jest osobą homoseksualną i wzięła ślub ze swoją partnerką, w czym bardzo wspierała ją jej mama. 

Drugi i trzeci mąż Pauliny Młynarskiej

O dwóch kolejnych relacjach Młynarskiej nie wiadomo wiele. Dziennikarka bardzo rzadko wypowiada się na temat byłych partnerów. Jedyne informacje to te, z których wynika, że jej drugi mąż grał z nią w Teatrze Nowym w Warszawie. Trzeci mąż natomiast pochodził z Francji i zajmował się zarówno reżyserią, jak i pisarstwem. Relacje te są jednak owiane wielką tajemnicą, a sama Młynarska milczy na ich temat. Nie wiemy z jakiego powodu.

CZYTAJ TEŻ: Córka Pauliny Młynarskiej jest aktywistką, wzięła ślub z kobietą i zamieszkała za granicą. Jakie relacje łączą ją z mamą?

Czwarty mąż Pauliny Młynarskiej

Ostatnia relacja Młynarskiej również zakończyła się rozwodem. Jej mężem był amerykański dziennikarz Michael Moritz, który do Polski przybył pod koniec lat 90. Co ciekawe, początkowo zamierzał nas Wisłą rozwijać rodzinny biznes, ale przypadek sprawił, że trafił do radia. „W klubie Akwarium spotkałem się z Mariuszem Adamiakiem, promotorem jazzu w Polsce. Spodobał mu się mój amerykański akcent i zaproponował pracę w ówczesnym Radiu Jazz. Teraz prowadzę programy w Radiu PiN”, wspominał Michael Moritz w 2009 roku na łamach miesięcznika „Własny Biznes Franchising”.

Z Pauliną Młynarską poznali się na planie „Miasta kobiet” w 2005 roku a już dwa lata później byli po ślubie. Uroczystość miała miejsce w Kościelisku. Na zdjęciach z okresu tego związku wyglądali na bardzo szczęśliwych. Wizualnie niezwykle do siebie pasowali. Eleganccy, zawsze uśmiechnięci, z błyskiem w oku. Chętnie pokazywali się razem publicznie i patrzyli na siebie jak prawdziwa para zakochanych. Jednak w 2010 roku doszło do rozwodu. W jednym z wywiadów Paulina Młynarska sugerowała, że decyzji o ślubie żałuje. „Nie łączmy tego z życiem długo i szczęśliwie. Ślub kompletnie niczego nie gwarantuje, niczego nie załatwia. Ślub nie jest żadną gwarancją ani uczuć, ani stałości związku. Moje cztery małżeństwa... No, żenada”, opowiadała w programie TVN Style 44 „Oblicza miłości”.

W piątek 18. listopada media obiegła smutna informacja. Były mąż Pauliny Młynarskiej zmarł. O jego śmierci poinformowali koledzy z pracy. „Zmarł świetny radiowiec, znawca amerykańskiej muzyki, dj i wspaniały kolega. Z Radiem Kampus Michael był od 2014 roku – prowadził niedzielną audycję Mike Check”, czytaliśmy w oficjalnym pożegnaniu wystosowanym przez pracowników Radia Kampus. W komentarzach słuchacze podkreślają, że będzie im brakowało jego głosu, energii, pasji i zaangażowania.

Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Kurnikowski

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poddała się mastektomii, opuściła Polskę. Tak dziś wygląda życie Pauliny Młynarskiej

Co robi teraz Paulina Młynarska?

Paulina Młynarska chroni swoje życie prywatne, chociaż jest córką samego Wojciecha Młynarskiego. O swoich relacjach i życiu nie opowiada wiele. Woli zachować prywatne informacje dla siebie, nie dzieląc się nimi z opinią publiczną. To właśnie dlatego wokół niej rodzi się wiele tajemnic i aura, która pozwala jej być na swój sposób osobę nieodgadnioną. Ostatni rozwód dziennikarki miał miejsce w 2010 roku. Na ten moment nie wiemy, czy Młynarska związała się z kimś ponownie. Jak sama mówiła w jednym z wywiadów dla VIVY!: „Po rozstaniu z Michaelem zaczęłam inaczej postrzegać kwestię samotności niż 10 lat wcześniej”. 

Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Jacek Kurnikowski

Paulina Młynarska, 17.01.2017
Fot. Mariusz Gaczynski/East News

Paulina Młynarska, 17.01.2017

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.