Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi!

Natalia Kukulska po 23 latach otworzyła się na temat kryzysu w małżeństwie

"Pojawiały się sytuacje, które mogły nas zgubić"

Aleksandra Frankowska 18 listopada 2023 12:49
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Chociaż na zdjęciach wiele związków wygląda idealnie, w rzeczywistości może być zupełnie inaczej. Natalia Kukulska otworzyła się właśnie na temat problemów w związku i tego, jak wygląda jej relacja z mężem Michałem Dąbrówką po 23 latach. Takich słów nikt się nie spodziewał!

ZOBACZ TEŻ: Jacek Borkowski zabrał ukochaną na czerwony dywan. Towarzyszyły im dzieci

Natalia Kukulska od 23 lat jest zakochana

Michał Dąbrówka, mąż Kukulskiej jest perkusistą. Poznali się w 1997 roku, ad 1999 roku oficjalnie są parą. Bardzo dobrze rozumieli się na scenie, dlatego też zaczęli się do siebie zbliżać. Wspólnie wychowują trójkę dzieci, Jana, Annę i Laurę. W najnowszym wywiadzie Kukulska opowiedziała o tym, że i ona wraz z mężem przeszli kryzys małżeński. Jak się okazuje, znaleźli na to sposób.

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka
Fot. Forum

Kukulska o kryzysie w związku

W wywiadzie dla „Pani” Natalia Kukulska otworzyła się mocno na temat relacji oraz swojego związku. Okazuje się, że to, co często wydaje nam się bardzo kolorowe, w rzeczywistości nie zawsze takie jest. Kukulska z mężem również zmierzyli się z kryzysem, z którego udało im się wyjść.

„Bardzo długo nasz związek był bezproblemowy. Dłużej niż zazwyczaj to bywa. W ogóle się nie kłóciliśmy, łatwo było nam się we wszystkim dogadywać naturalnie. Potem z prozą życia pojawiły się różne kryzysy, różnice, niedomówienia” — wyjawiła.

Wokalistka podkreśliła, że wiara w miłość i tego drugiego człowieka dodała im siły by walczyć o związek.

"Pojawiały się sytuacje, które mogły nas zgubić, ale zawsze zdarzało się coś, co rozwiewało chmury. Jakby czuwała nad nami opatrzność. Nadal nie mam wątpliwości, że nasza relacja nieustannie wymaga od nas pracy i uważności" — podkreśliła.

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, ślub pary, Komorów, 12.02.2000 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
CZYTAJ TEŻ: Michał Wiśniewski przekazał smutne wieści. Wszystko w związku z decyzją sądu

Ostatnia Płyta Kukulskiej dotyczyła właśnie małżeńskich problemów. W wywiadzie nie ukrywała, że wraz z mężem skorzystali z pomocy terapeuty.

„Dla związku takim tłumaczem może być terapeuta, który pomoże bez emocji przejść przez to, co naprawdę się wydarzyło, a nie to, co domniemamy. W poprawianiu czy ratowaniu związku wszystkie chwyty są dozwolone” — podsumowała. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.