Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Zosia Zborowska przeżyła z córeczką koszmarny lot. Jedna z linii nie zrobiła nic, by pomóc jej jako mamie dziecka 

„Nigdy więcej”, mówi aktorka! 

Karol Sowa 1 czerwca 2022 14:31
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Zofia Zborowska wraz ze swoim mężem Andrzejem Wroną i córeczką są na wakacjach na Majorce. W swoich mediach społecznościowych aktorka szczegółowo relacjonuje całą podróż. Ostatnio opowiadała swoim obserwatorom, że hiszpańska wyspa jest cudowna. Jednak sam lot nie był dla niej przyjemny... 

Zofia Zborowska krytykuje popularną linię lotniczą 

Na swoim InstaStories aktorka przestrzegała swoich fanów, żeby uważali na usługi jednej z najbardziej popularnych linii lotniczych. „To, co mogę wam poradzić, to absolutnie nie przylatujcie tutaj linią - Ryanair. Lot krótki, ale my mieliśmy wylecieć o 20, a była godzina opóźnienia. Przez cały lot nie zgasili światła i sprzedawali wszystko. Młoda wyszła z samolotu tak przebodźcowana i przemęczona, że masakra. I zdecydowanie najgorsze jest to, że na płycie lotniska zabrali nam wózek, bo podobno nie można go wnosić na pokład. Oddali go nam dopiero na lotnisku na Majorce, a z samolotu do taśmy jest 20-minutowy spacer. Więc jeśli jesteś mamą z dzieckiem i lecisz tymi liniami to bier nosidło serio. Masakra. Nigdy więcej!”, czytamy. 

Aktorka już po raz drugi jest na Majorce. Z tego powodu postanowiła odpowiedzieć na parę pytań od swoich obserwatorów. Mówiła, że wynajem samochodu nie jest tani oraz polecała restauracje, które jej zdaniem są godne uwagi. 

ZOBACZ TEŻ: Akademia Pana Kleksa powraca w nowej odsłonie! Kto wcieli się główną rolę? 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Jaką mają relacje?

Od lipca ubiegłego roku razem z mężem wychowują swoje pierwsze dziecko. Jest to dziewczynka o imieniu Nadzieja. Zakochani już wcześniej zdradzili płeć i imię swojej pociechy – najpierw ujawnili, że będzie to dziewczynka, a potem wyjawili, że otrzyma piękne imię Nadzieja. Córeczka pary już jest na świecie i w lipcu skończy roczek! Ostatnio postanowili powiedzieć trochę więcej o swojej relacji. „Przez długi czas myślałem, że miłość już mnie nie trafi i że nie umiem w miłość", mówił siatkarz. W mediach rzadko otwierają się na temat swojego związku, ale tym razem zrobili wyjątek. W rozmowie dla magazynu Glamour, młoda para powiedziała kilka słów na temat ich relacji. „Przez długi czas myślałem, że miłość już mnie nie trafi i że nie umiem „w miłość”. Tak naprawdę zakochałem się w życiu dwa razy. Pierwszy raz w Zosi. Od razu wiedziałem, że to jest coś innego niż do tej pory spotykało mnie w życiu. I drugi raz, jak wziąłem na ręce moją córkę. To jest według mnie miłość i cieszę się, że nie miałem racji", opowiada Andrzej Wrona.

Życzymy całej rodzinie udanych wakacji! 

ZOBACZ TEŻ: Władysław Hańcza i Barbara Ludwiżanka nie byli sobie wierni, ale kochali się do końca życia

Zofia Zborowska
Fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News

Zofia Zborowska
Fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?