VIVA! VIDEO

Znamy zasady nowego tanecznego show TVP2, na który czeka cała Polska!

You Can Dance - Nowa Generacja startuje już 10 września!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 7 września 2021 12:59

Jesień w TVP2 zapowiada się niezwykle gorąco! Pełen rywalizacji, uzdolnionych dzieciaków i pozytywnych emocji talent show You Can Dance - Nowa Generacja już za chwilę pojawi się na antenie. Co warto o nim wiedzieć?

You Can Dance - Nowa Generacja – kto powalczy o zwycięstwo?

W programie o emocje na najwyższym poziomie zadbają tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Chłopcy i dziewczynki zmierzą się w castingach w sześciu miastach Polski, by następnie trafić do Akademii , w ramach której 55 młodych tancerzy będzie trenować z utytułowanymi choreografami.

Fot. mat.prasowe

16 najlepszych uczestników ukończy Akademię i przejdzie do kolejnego etapu, czyli odcinków na żywo. Wtedy też rozpocznie się głosowanie SMS, dzięki któremu widzowie będą mogli wybierać swoich faworytów. W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy i to spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show Dwójki. Otrzyma on nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Kto poprowadzi show i będzie oceniał uczestników?

Fot. mat.prasowe

W tej kwestii możemy również spodziewać się wielkich emocji. Za stołem jurorskim zasiądą:

Agustin Egurrola

Choreograf, tancerz, założyciel grupy Volt oraz znana od lat osobowość telewizyjna. Agustin jako przewodniczący jury będzie dbał o porządek obrad oraz jego głos będzie decydujący.

Klaudia Antos

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako kilkulatka. Dziś pracuje jako instruktorka i choreografka, a występ u boku Jennifer Lopez podczas Miami Super Bowl czy w teledysku Justina Biebera to tylko kilka z jej wyjątkowych osiągnięć.

Michał Misha Kostrzewski

Od dziesiątego roku życia związany z baletem, przez lata występował jako solista w Monte Carlo. Od 2021 roku Michał pracuje w "Le Petit Conservatoire de danse" w Gaillard jako profesor tańca klasycznego oraz w prestiżowym "Institut International Notre-Dame du Lac" w Cologny przy Genewie, gdzie jego misją jest rozwój dzieci poprzez taniec i muzykę.

Fot. mat.prasowe

W walce o kolejne etapy programu, uczestników wspierać będą zaś dwie wyjątkowe prowadzące: Ida Nowakowska-Herndon oraz Roksana Węgiel. Obie związane z tańcem i telewizją, świetnie wyczuwają nastroje dzieci biorących udział w programie i pomagają im pokonać stres, by czerpały z programu jak najwięcej radości.

Nie możesz doczekać się You Can Dance - Nowa Generacja? Program startuje już 10 września! Będzie można oglądać go w każdy piątek o godz. 20:35 w TVP2.

Artykuł powstał z udziałem TVP

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.