Zenek Martyniuk, jamnik
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News
O TYM SIE MÓWI

Zenek Martyniuk zagra w trzeciej części Kogla-Mogla!

To będzie jego debiut!

Olga Figaszewska 24 października 2018 14:55
Zenek Martyniuk, jamnik
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

To będzie nie lada zaskoczenie nie tylko dla fanów Kogla-mogla, a także wielbicieli disco polo. Lider zespołu Akcent podejmuje kolejne wyzwania zawodowe! Zenek Martyniuk dołączył do obsady gwiazd kultowej komedii! Produkcja filmu doceniła jego talent i potencjał! Kogo zagra w Miszmasz, czyli kogel-mogel 3?

Zenek Martyniuk w „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”

Film w reżyserii Kordiana Piwowarskiego trafi do kin na początku przyszłego roku. W głównych rolach zobaczymy między innymi  Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Wiktor Zborowski, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało czy Maciej Zakościelny.

Jak donoszą media u boku aktorów gościnnie pojawi się sam Zenek Martyniuk! Informację potwierdziła osoba z produkcji. „To prawda, zaproponowaliśmy panu Martyniukowi udział w filmie. Sceny z jego udziałem nie zostały jeszcze nakręcone. Na planie pojawi się on najprawdopodobniej w połowie listopada ”, czytamy na łamach Super Expressu.

Czy Zenek Martyniuk podoła nowemu wyzwaniu i czy na pewno pojawi się na ekranie? Wiadomo, że muzyk ma zagrać samego siebie i zaśpiewa największy przebój zespołu Akcent pt. Przez twe oczy zielone. I to nie jedyne, co łączy go ze światem filmu...

Okazuje się, że przedstawiciel polskiej sceny disco polo wygadał się na temat propozycji podczas jednej z rozmów na temat swojej filmowej biografii. A tutaj w roli samego siebie artysta widziałby najchętniej Dawida Ogrodnika albo Jacka Braciaka. „On jest podobny nawet bez charakteryzacji”, mówił muzyk. Film wkrótce również pojawi się na dużym ekranie!

Już nie możemy doczekać się najnowszej części kultowej komedii! Mamy nadzieję, że Zenek Martyniuk pojawi w produkcji Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3! 

 

Zenon Martyniuk
Fot. ONS

Zenek, a właściwie Zenon Martyniuk, nazywny Królem Disco Polo
Fot. East News

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.