Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska przeżyła chwile grozy w Dubaju. Mowa o eksplozji

Dziennikarka podzieliła się zdjęciem ze środka pustyni

Rafał Kowalski 28 kwietnia 2021 11:54
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Dwa najnowsze projekty Martyny Wojciechowskiej, czyli praca w Fundacji UNAWEZA oraz rozkręcanie swojego kanału na YouTube nie spowodowały, że gwiazda zrezygnowała z nagrań podróżniczego hitu TVN. Żona Przemysława Kossakowskiego wyleciała kilka dni temu na nagrania 13. Już edycji Kobiety na krańcu świata. Niestety już w pierwszych dniach wyjazdu, pracę przerwał niespodziewany wypadek.

Martyna Wojciechowska o wypadku w Dubaju

Cztery dni temu ulubienica publiczności opublikowała zdjęcie z samolotu, którym poleciała do Dubaju. I to pierwszy raz w życiu! Ekipa Kobiety na krańcu świata jak zawsze szczegółowo przygotowała całą eskapadę. „Na każdy wyjazd powstaje takie kompendium wiedzy i scenariusz przygotowywany przez wiele tygodni, ale celowo zasłoniłam zdjęcie oraz imię i nazwisko. Ja już nie mogę się doczekać spotkania z główną Bohaterką tego odcinka”, pisała podekscytowana Martyna Wojciechowska.

Los jednak udowodnił, że nie wszystko da się zaplanować. Gwiazda TVN i jej współpracownicy przeżyli bowiem wczoraj chwile grozy podczas przejazdu przez pustynię. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale sama Martyna Wojciechowska napisała o eksplozji. „Powiedzieć, że „złapaliśmy gumę” w terenie to mało... OPONA EKSPLODOWAŁA”, napisała w sieci podróżniczka i dodała, że to nie ona prowadziła auto.

Co dalej z 13. sezonem Kobiety na krańcu świata?

Dodała też, że prace nad programem szybko zostały wznowione. „Bezdroża Dubaju dają nam dużo radości, ale generują też niespodzianki. To przecież 13. SEZON PROGRAMU KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, więc nie może się obejść bez przygód i nieprzewidzianych zdarzeń. Ale dotarliśmy w tak piękne miejsca, że sami będziecie zdziwieni tak nieznanym obliczem tego miasta, które jeszcze 30 lat temu nie istniało. A dziś… obfituje we wszystko co jest NAJ!”, czytamy w tym samym poście dziennikarki.

Dzięki bogu cała ekipa tylko najadła się strachu, ale drobny wypadek nie przeszkodził w osiągnięciu zamierzonego celu – nagrania kolejnego odcinka hitu TVN. Będziecie oglądać?

Martynie i jej kolegom oraz koleżankom z pracy życzymy już tylko dalszego powodzenia. 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska nie zawsze akceptowała się w pełni...: „Katowałam się dietami”

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…