Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram
WOŚP

Trudno uwierzyć, co Agnieszka Chylińska przekazała na aukcję WOŚP!

To prawdziwy unikat. Artystka wykonała go własnoręcznie

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2019 19:45
Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wciąż trwa! 13 stycznia w całej Polsce odbywają się koncerty, zaś w internecie trwają licytacje specjalnie na ten cel przekazanych przedmiotów. Inicjatywę od lat popierają gwiazdy, także Agnieszka Chylińska. Gwiazda TVN przekazała w tym roku na ten cel coś naprawdę wyjątkowego, co jest prawdziwą gratką dla jej fanów!

WOŚP 2019: Jak gwiazdy wspierają fundację Jerzego Owsiaka?

Spotkania, uroczyste kolacje, mniej i bardziej osobiste przedmioty - gwiazdy show-biznesu i polityki przekazują na licytacje WOŚP wyjątkowe pamiątki oraz specjalnie z tego powodu organizowane wydarzenia. Czasem są to rzeczy, z którymi są kojarzeni: Ewa Chodakowska zdecydowała, aby był to m.in. trening z jej osobistym udziałem, Martyna Wojciechowska postanowiła wystawić walizkę, z którą przemierzała najdalsze krańce świata, zaś Anna Lewandowska przekazała zaproszenie na swój wiosenny obóz treningowy.

Jedną z najbardziej niecodziennych aukcji jest ta sygnowana imieniem i nazwiskiem... Agnieszki Chylińskiej

WOŚP 2019: Co Agnieszka Chylińska wystawiła na aukcję?

Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda TVN poinformowała fanów i media, że wsparła fundację Jurka Owsiaka, przeznaczając na licytację... katanę z jeansu, którą ozdobiła różnokolorowymi naszywkami, przypinkami, łatkami oraz rysunkami! Ten element garderoby posiada również swoją unikatową nazwę...

„To moja własnoręcznie wyprodukowana kurtka z dedykacją dla wszystkich miłośników Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mocno trzymam kciuki za licytację tej CHYLOKATANY.
Dołączam się z ogromną radością do kolejnej bohaterskiej akcji WOŚP.
POZDRAWIAM WAS GORĄCO.
Aga Chylińska”, napisała na Instagramie była gwiazda O.N.A. 

Obecnie cena katany to ponad 1500 złotych, jednak nikt nie ma wątpliwości, że w krótkim czasie wzrośnie ona kilkukrotnie!  

WOŚP 2019: gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka
Fot. Instagram @agnieszkachylinska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?