Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Wnuczka Leszka Millera o walce z ciężką chorobą: „Najbardziej pomogło mi poznanie nowego chłopaka’’

Damian Duda 19 listopada 2017 20:00
Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

 

Jej pojawienie się w show-biznesie wywołało lawinę komentarzy. Wnuczka byłego premiera Leszka Millera, Monika, podbija internet! W ostatnim wywiadzie opowiedziała o trudnej walce z chorobą, która zagrażała jej życiu, oraz miłości. To ona sprawiła, że Monika wyszła na prostą. 

 

Zobacz też: Leszek Miller zamieścił w sieci zdjęcie wnuczki i... wywołał burzę! Dlaczego spadł na nią hejt?

 

Monika Miller o chorobie

Do tej pory była kojarzona jedynie z ostrym wizerunkiem i wyzywającymi zdjęciami, które publikowała na swoim Instagramie. Wnuczka Leszka Millera zdecydowała się udzielić pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o walce z chorobą. „Kiedy byłam w swoim najgorszym momencie, miałam przejścia z byłym chłopakiem, wpadłam w bulimię i miałam z tym bardzo duży problem przez parę miesięcy. Najbardziej pomogło mi poznanie nowego chłopaka. Wtedy zaczęłam od nowa uczyć się kochać samą siebie.  Zostałam zdiagnozowana przez swojego lekarza psychologa-psychiatrę. Jednak gdybym nie poznała tak cudownej osoby, jak poznałam, to prawdopodobnie wylądowałabym w szpitalu i źle by się to skończyło’’, wyznała Monika Miller w rozmowie z Paulą Rodak, którą możecie znaleźć na oficjalnym kanale na YouTubie.  

Leszek Miller o swojej wnuczce

Jak były premier reaguje na obecność w mediach swojej wnuczki? Jak się okazuje, Leszek Miller nie ma z tym żadnego problemu! Co więcej, polityk namawia Monikę do większego zaangażowania w życie publiczne! Niestety, studia wymagają od dziewczyny dużego zaangażowania, co nie do końca pozwala jej pracę w show-biznesie. „Dziadek jest ze mnie dumny, bardzo  go to cieszy i wręcz namawia mnie, żeby »być na świeczniku«. Ostatnio mówił mi, żebym coś zrobiła, bym pojawiła się w »Tańcu z gwiazdami«. Według mnie byłaby to ciekawa przygoda, ale póki co nie dałabym rady wyjąć z życia 3 miesięcy, bo to jednak ostatni rok studiów’’, wyznała Monika. 

 

Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

 

Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

 

Zobacz też: Wnuczka Leszka Millera rozbierze się w magazynie dla panów? Monika Miller otrzymała propozycję nie do odrzucenia!

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.