Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Wnuczka Leszka Millera o walce z ciężką chorobą: „Najbardziej pomogło mi poznanie nowego chłopaka’’

Damian Duda 19 listopada 2017 20:00
Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

 

Jej pojawienie się w show-biznesie wywołało lawinę komentarzy. Wnuczka byłego premiera Leszka Millera, Monika, podbija internet! W ostatnim wywiadzie opowiedziała o trudnej walce z chorobą, która zagrażała jej życiu, oraz miłości. To ona sprawiła, że Monika wyszła na prostą. 

 

Zobacz też: Leszek Miller zamieścił w sieci zdjęcie wnuczki i... wywołał burzę! Dlaczego spadł na nią hejt?

 

Monika Miller o chorobie

Do tej pory była kojarzona jedynie z ostrym wizerunkiem i wyzywającymi zdjęciami, które publikowała na swoim Instagramie. Wnuczka Leszka Millera zdecydowała się udzielić pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o walce z chorobą. „Kiedy byłam w swoim najgorszym momencie, miałam przejścia z byłym chłopakiem, wpadłam w bulimię i miałam z tym bardzo duży problem przez parę miesięcy. Najbardziej pomogło mi poznanie nowego chłopaka. Wtedy zaczęłam od nowa uczyć się kochać samą siebie.  Zostałam zdiagnozowana przez swojego lekarza psychologa-psychiatrę. Jednak gdybym nie poznała tak cudownej osoby, jak poznałam, to prawdopodobnie wylądowałabym w szpitalu i źle by się to skończyło’’, wyznała Monika Miller w rozmowie z Paulą Rodak, którą możecie znaleźć na oficjalnym kanale na YouTubie.  

Leszek Miller o swojej wnuczce

Jak były premier reaguje na obecność w mediach swojej wnuczki? Jak się okazuje, Leszek Miller nie ma z tym żadnego problemu! Co więcej, polityk namawia Monikę do większego zaangażowania w życie publiczne! Niestety, studia wymagają od dziewczyny dużego zaangażowania, co nie do końca pozwala jej pracę w show-biznesie. „Dziadek jest ze mnie dumny, bardzo  go to cieszy i wręcz namawia mnie, żeby »być na świeczniku«. Ostatnio mówił mi, żebym coś zrobiła, bym pojawiła się w »Tańcu z gwiazdami«. Według mnie byłaby to ciekawa przygoda, ale póki co nie dałabym rady wyjąć z życia 3 miesięcy, bo to jednak ostatni rok studiów’’, wyznała Monika. 

 

Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

 

Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

 

Zobacz też: Wnuczka Leszka Millera rozbierze się w magazynie dla panów? Monika Miller otrzymała propozycję nie do odrzucenia!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.