Liczba pociech niektórych sław jest dwucyfrowa!

Rafał Kowalski 6 stycznia 2021 10:49

Miłość niejedno ma imię – zwykło się mówić o niejednoznacznej definicji tego uczucia, bo przecież każdego dnia nadajemy mu nowe znaczenia… Więcej, niż jedno imię mają też niekiedy owoce wspomnianej miłości. I choć dla większości par wychowanie dziecka to duży trud i wyzwanie, część z rodziców decyduje się na zdecydowanie większą liczbę dzieci. Które z gwiazd mają ich najwięcej?

Wielodzietne rodziny sław – galeria

Tori Spelling, Liroy, Michał Wójcik, Maciej Orłoś – czwórka pociech; Boris Johnson, Bruce Willis – piątka; Kris Jenner, Jan Frycz, Steven Spielberg – szóstka; Mike Tyson czy Kevin Costner – siódemka dzieci. Wiele sław posiada zaskakującą liczbę pociech, ale trzeba przyznać, że na publikowanych w sieci zdjęciach na pewno nie brakuje miłości, troski i oddania.

Kto jeszcze doczekał się imponującej gromady potomków? Zobacz zdjęcia w poniższej galerii. 

1/10
Heidi Klum z dziećmi
Copyright @ Robert Kamau/GC Images
1/10

Z kilku poważnych związków i małżeństw Heidi Klum ma dwie córki i dwóch synów. Najstarsze dziecko 47-letniej modelki  - Leni - ma dziś 17 lat.

2/10
Małgorzata Ostrowska-Królikowska z dziećmi
Copyright @Instagram Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
2/10

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski doczekali się aż piątki dzieci - trzech synów i dwóch córek. Internauci zgodnie twierdzą, że najmłodszy z chłopców jest bardzo podobny do taty.

3/10
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Monica Schipper/Getty Images for Netflix
3/10

Choć Angelina Jolie nie jest już w związku z Bradem Pittem, małżonkowie doczekali się trójki dzieci biologicznych i takiej samej liczby pociech adoptowanych. To jedna z najliczniejszych znanych rodzin Hollywood

4/10
David Beckham z dziećmi
Copyright @Dave M. Benett/Getty Image
4/10

David i Victoria Beckhamowie tak samo wiele czasu co karierze, poświęcają też swoim dzieciom. Oczkiem w głowie projektantki i sportowca są synowie - Brooklyn, Romeo, Cruz - i córeczka Harper.

5/10
Joszko Broda, Debora i Joszko Brodowie z dziećmi, Viva! 19/2019
Copyright @Zdjęcia Olga Majrowska
5/10

Joszko Broda i jego żona Debora doczekali się 11 pociech. Najmłodsze ma niemal dwa lata. Ukochana muzyka sama pochodzi z licznej rodziny - liczba jej rodzeństwa wynosi aż 13!

6/10
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Copyright @Szymon Szcześniak/LAF AM
6/10

Zbigniew Zamachowski doczekał się czwórki dzieci z pierwszego małżeństwa, a od kilku lat jest obecny też w życiu syna i córki swojej drugiej żony Moniki Zamachowskiej.

7/10
Marcin i Katarzyna Bosaccy, VIVA! 24/2020, Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020
Copyright @Łukasz Kuś
7/10

Niemal ćwierć wieku razem, czwórka dzieci i jeszcze więcej pomysłów na życie... Tak wygląda przepiękna codzienność Katarzyny i Marcina Bosackich, którzy na co dzień nie ujawniają wizerunku pociech.

8/10
Michał Wiśniewski z dziećmi
Copyright @Instagram Michała Wiśniewskiego
8/10

Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienne - tak mają na imię dzieci Michała Wiśniewskiego z poprzednich związków piosenkarza. Już niedługo artysta zostanie ojcem po raz kolejny...

9/10
Dominika i Michał Chorosińscy
Copyright @Damian KLAMKA/East News
9/10

Dominika i Michał Chorosińscy od lat wychowują wspólnie piątkę dzieci. Aktorzy są rodzicami Anastazji, Matyldy, Józefa, Piotra oraz Jana Pawła.

10/10
Eddie Murphy z dziećmi i żoną
Copyright @ David Livingston/Getty Images
10/10

Uwielbiany przez widzów na całym świecie Eddie Murphy jest tatą aż dziesięciorga dzieci! Najmłodsze z nich - chłopiec - urodziło się ostatniego dnia listopada 2018 roku

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.