O NIEJ JEST GŁOŚNO

Weronika Rosati pierwszy raz publicznie po urodzeniu córeczki!

Aktorka zachwyciła wszystkich! Czy udało jej się wrócić do formy?

Olga Figaszewska 4 marca 2018 17:40

Weronika Rosati wyleciała do USA pod koniec ubiegłego roku. W Los Angeles na świat przyszła jej córeczka, Elisabeth. Wydawało się, że młoda mama dalekie podróże ma jeszcze przed sobą. Jednak czterech miesiącach gwiazda wróciła do Polski. W sobotę aktorka po raz pierwszy po porodzie i powrocie do kraju pojawiła się na jednym z eventów. Zachwyciła wszystkich! Czy udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży?

Weronika Rosati wróciła do Polski!

Przez ponad dwa miesiące Weronika Rosati opiekowała się córeczką w samotności, bo mimo początkowej pomocy mamy, ta musiała szybko wracać do pracy. Jej partner również nie mógł aktorce towarzyszyć w Los Angeles ze względu na swoje zobowiązania zawodowe. Pod koniec lutego gwiazda wróciła do kraju. Młoda mama poświęca się wychowywaniu dziecka i cieszy się każdą chwilą spędzoną z maleństwem.

Weronika Rosati wróciła do formy?

Po porodzie postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Ale nie narzuca sobie ekspresowego tempa. Dodatkowo motywuje inne kobiety do aktywności fizycznej, ale jednocześnie podkreśla, że nie muszą czuć presji, by sprostać wyidealizowanym oczekiwaniom innych.

W sobotę pojawiła się na evencie Sephora Trend Report 2018. Młoda mama na czerwonym dywanie wyglądała spektakularnie. To było pierwsze oficjalne wyjście Weroniki Rosati po porodzie i powrocie do Polski. Na to wyjątkowe wydarzenie wybrała sukienkę w miodowym odcieniu, czarne botki i torebkę ze srebrnymi elementami. Delikatny makijaż i fryzura dopełniały cały look. 

Jak się prezentowała? Sprawdź w naszej galerii! 

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!