Weronika Rosati, Viva! lipiec 2016 jamnik
Fot. Mateusz Stankiewicz
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Weronika Rosati o powrocie do formy! Czy przeżywała kryzys kobiecości?

„Nigdy nie wyjdę z domu w rozciągniętych dresach”

Olga Figaszewska 9 maja 2018 17:55
Weronika Rosati, Viva! lipiec 2016 jamnik
Fot. Mateusz Stankiewicz

Weronika Rosati po porodzie postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Ale nie narzucała sobie ekspresowego tempa. Dodatkowo motywowała inne kobiety do aktywności fizycznej, jednocześnie podkreślając, że nie muszą czuć presji, by sprostać wyidealizowanym oczekiwaniom innych. W najnowszym wywiadzie dla Urody Życia gwiazda wyznała, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy! Czy przeżywała kryzys kobiecości?

Weronika Rosati o powrocie do formy i idealnej sylwetce

W najnowszym wywiadzie dla Urody Życia, Weronika Rosati zdradziła, czy trudno jej było po porodzie szybko wrócić do takiej siebie, jaką lubi? „To nie było najważniejsze, ale rzeczywiście zależało mi, żeby wrócić do formy. Już tak mam – zawsze będę starała się o siebie dbać. Tak zostałam wychowana i taką mam naturę. Nigdy nie wyjdę z domu w rozciągniętych dresach. Zdaję sobie sprawę, że ciągle jestem oceniana –  to też jest w sumie skuteczna motywacja do tego, by o siebie dbać”, zdradziła Magdalenie Żakowskiej.

Czy tak jak wiele kobiet w ciąży i po porodzie przeżywała kryzys kobiecości? Okazuje się, że najtrudniejszy momentem, emocjonalnie był dla niej sam poród, komplikacje. Na szczęście jej obawy były bezpodstawne.

„Byłam go bardzo ciekawa i przekonana, że będzie nie tylko jednym z najważniejszych doświadczeń mojego życia, ale czymś, co od początku zbuduje więź między mną a dzieckiem. Czułam się wtedy też paradoksalnie najbardziej kobieco w swoim życiu”, dodaje.

Nie miała depresji czy smutku za utraconą wolnością. Jej marzeniem było stworzenie rodziny i bycie mamą. Córeczce podporządkowuje swoje życie. Mimo że otrzymywała kolejne propozycje pracy. Jej priorytety się zmieniły. Najważniejsze stało się dla niej stworzenie bliskiej relacji z córeczką.

„Mam tyle samo miłości do pracy, jak wcześniej, ja naprawdę potrzebuję być na planie, robić filmy – wszyscy moi bliscy twierdzą, że kiedy pracuję, jestem dużo bardziej szczęśliwa. Tyle że teraz jest w moim życiu miłość jeszcze większa. Dzięki niej w pracy stałam się o wiele bardziej zdyscyplinowana i zorganizowana”, tłumaczy Weronika Rosati.

Cały wywiad z Weroniką Rosati w nowej Urodzie Życia już od czwartku, 10 maja w kioskach.  

Weronika Rosati, okładka Uroda Życia czerwiec 2018
Fot. Adam Pluciński

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.