Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Sienkiewicz kwitnie w ciąży! Aktorka poleciała na Jamajkę spełnić marzenie!

Brzuszek aktorki jest coraz bardziej okrągły...

Rafał Kowalski 2 marca 2019 08:57

Agnieszka Sienkiewicz wykorzystuje ostatnie tygodnie przed porodem na relaks. I to w dość egzotycznym miejscu… Aktorka od dziesięciu dni przebywa ze swoim mężem Filipem i córką Zosią na Jamajce. Rodzina spędza tam wyjątkowe chwile, ale to właśnie ciężarnej gwieździe przy okazji urlopu udało się spełnić jedno z marzeń.

Druga ciąża Agnieszki Sienkiewicz – zdjęcia

Aktorka regularnie dzieli się z wielbicielami nowymi zdjęciami z wyjazdu na swoim Instagramie. Co ciekawe, mimo wciąż rosnącego brzuszka (który można podziwiać na niektórych fotografiach), Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się zanurkować! Gwiazda zdradziła, że w ten sposób spełniła jedno ze swoich pragnień.

„Tak się szczerze bo spełniłam dziś jedno z moich marzeń, podglądałam rafę koralową!!!!!”, napisała gwiazda Polsatu pod jednym ze zdjęć, na którym wychodzi z wody i ma szeroki uśmiech. „Trzymałam w dłoniach jeżowce, pływałam z płaszczką i zachwycałam się kolorami podwodnego świata. I chociaż to największe marzenie żeby nurkować w wielkiej rafie koralowej u wybrzeży Australii wciąż przede mną to pierwsze kroki poczyniłam”, dokończyła wpis Agnieszka Sienkiewicz.

Niestety radosna fotografia wiele z fanek gwiazdy wcale nie ucieszyła, a zmartwiła. Internauci nie byli przekonani po pierwsze czy Jamajka jest bezpiecznym miejscem dla przyszłej mamy oraz przede wszystkim mieli wątpliwości co do tego, czy ich ulubienica powinna nurkować w ciąży. „Uprawianie sportów w ciąży jest super i fajnie być aktywnym też w tym czasie. Ale wielokrotnie słyszałam że w ciąży zdecydowanie nie powinno się nurkować", napisała jedna z osób. Agnieszka Sienkiewicz szybko sprostowała, że nurkowała na płytkie głębokości przy użyciu takiego sprzętu, by nic nie zagrażało jej życiu.

A co jeszcze udało się aktorce i jej bliskim zobaczyć w trakcie urlopu? Polecamy obejrzenie poniższych zdjęć, z których dowiecie się nie tylko o atrakcjach, które mijała Agnieszka Sienkiewicz, ale też przekonacie się na własne oczy, że aktorka kwitnie w oczekiwaniu na drugie dziecko. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?