Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Wielki cios dla Magdy Mołek. Jej program znika z anteny TVN!

Co dalej z karierą dziennikarki?

Konrad Szczęsny 3 sierpnia 2020 13:03
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Fanom trudno uwierzyć w te doniesienia... „W roli głównej”, uwielbiany program Magdy Mołek, znika z TVN Style. Informację w rozmowie z mediami potwierdziła przedstawicielka stacji. Czy kiedykolwiek powróci? I co na to sama dziennikarka?

TVN Style bez „W roli głównej” Magdy Mołek. Dlaczego?

Najpierw odejście po 14 latach z „Dzień Dobry TVN” a teraz to... Jesienią na antenie TVN Style nie zobaczymy lubianego przez widzów autorskiego programu Magdy Mołek „W roli głównej”, który był emitowany od 2009 roku. Dziennikarka przeprowadzała w nim wywiady ze znanymi i lubianymi postaciami z  pierwszych stron gazet. Nie bała się zadawania trudnych, często bardzo osobistych pytań. Gwiazdy otwierały się przed nią jak przed nikim innym. Niestety, władze stacji podjęły taką a nie inną decyzję.

„Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu „W roli głównej” w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę”, potwierdziła w rozmowie z Press.pl Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska.

Sama dziennikarka nie skomentowała jeszcze tych doniesień... Nie ujawniono również, jakie nowe programy miałaby poprowadzić.

Magda Mołek - kanał na youtube

Przypomnijmy, że Magda Mołek w lipcu 2019 roku poinformowała, ze po 14 latach odchodzi z „Dzień Dobry TVN”. Powodem był brak wolnego czasu i chęć poświęcenia go w większym wymiarze rodzinie, w tym maleńkiemu Stefanowi, który przyszedł na świat w czerwcu 2018 roku.

Z kolei na początku maja tego roku Magda Mołek uruchomiła własny kanał w serwisie Youtube. Nosi on nazwę „W moim stylu”. Dziennikarka porusza w rozmowach z zaproszonymi gośćmi szeroką tematykę: polityczną, społeczną oraz kulturową.

Natomiast wraz z Joanną Keszką w aplikacji „Empik Go” Magda Mołek prowadzi podcast Rozważna i Erotyczna, dotyczący seksualności kobiet.  

„W roli głównej” Magdy Mołek znika z anteny TVN po 11 latach:

Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Magda Mołek od kilku miesięcy jest aktywna w serwisie Youtube oraz w aplikacji „Empik GO”:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️☀️☀️ W aplikacji @empikgo jest już 4. odcinek naszego z @joanna_keszka_barbarella.pl podcastu ROZWAŻNA I EROTYCZNA 💃 Dziś o tym, co bardzo często nas, kobiety, trapi, czyli pytanie, czy moja wagina jest normalna? Rozmawiamy o fałszywych wzorcach, o niekończącym się porównywaniu i ocenianiu kobiet. Staramy się Was przekonać, że każda z nas jest inna, wyjątkowa, jedyna taka na świecie 💃 I NIKT nie ma prawa Was zawstydzać, oceniać, obrażać. Z kodem rozwazna30dni macie do końca sierpnia darmowy dostęp do aplikacji @empikgo więc i do naszych podcastów ❤️ Największą radość sprawiają mi wiadomości od Was, że słuchacie i że jesteście poruszone, wzruszone, że macie swoje przemyślenia i że to Wam było potrzebne ❤️ Czekam na Wasze wrażenia i pytania. Słuchajcie, dzielcie się „dobrą nowiną”z innymi i piszcie, o czym jeszcze chciałybyście usłyszeć. 💫Z miłości do Kobiet i Kobiecości 💫 #empikgo #rozwaznaierotyczna #podcast #kobiety #kobiecość #women #womenpower Fot. @luk_sokol

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.