O TYM SIĘ MÓWI

Córka Roberta Leszczyńskiego gorzko o śmierci ukochanego taty!

„Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę”

Konrad Szczęsny 24 maja 2018 17:45

Gdy zmarł, ona miała zaledwie 12 lat. Dziś Vesna Leszczyńska, córka dziennikarza i gwiazdy musicalu Metro Alicji Borkowskiej, to nastolatka, której urodą zachwycają się polskie media. Jednak jakiś czas temu zamieściła na Instagramie poruszający wpis, w którym uczciła pamięć ojca, Roberta Leszczyńskiego. Skierowała w nim także gorzkie słowa do... Boga.

Śmierć Roberta Leszczyńskiego: przyczyny

Robert Leszczyński odszedł nagle 1 kwietnia 2015 roku. Wszyscy zastanawiali się, co stoi za tajemniczą śmiercią dziennikarza i krytyka muzycznego. Szybko okazało się, że gwiazdor zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Z oficjalnego raportu, który wpłynął do warszawskiego sądu wynikało, że bezpośrednią przyczyną śmierci były zaburzenia metaboliczne w przebiegu cukrzycy. 

Nie zmienia to faktu, że dla najbliższych Roberta Leszczyńskiego, szczególnie zaś jego dwóch córek, 12-letniej wówczas Vesny i o trzy lata młodszej Pauliny, była to i nadal jest ogromna trauma.

Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego, o śmierci ukochanego taty

Córka Roberta Leszczyńskiego 26 marca 2018 roku opublikowała na swoim Instagramie wpis poświęcony zmarłemu tacie. Czytając go, nie sposób nie uronić łzy. Nastolatka dziękuje w nim przede wszystkim dziennikarzowi za to, jakim był dla niej ojcem.

„Nie mogę uwierzyć, że to już prawie trzy lata... Bez ciebie czuję się słaba i codziennie zraniona tym, że cię nie ma... Dziękuję, że byłeś najlepszym tatusiem, jakiego mogłam sobie wyobrazić przez te 12 lat. Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę za cały ból, jaki mi zadałeś”, napisała rozgoryczona Vesna Leszczyńska.

Mama Vesny Leszczyńskiej, Alicja Borkowska

Dwa lata przed nagłą śmiercią Roberta Leszczyńskiego jego partnerka, Alicja, przeszła poważny udar i przez kilka miesięcy znajdowała się w Centrum Rehabilitacji w podwarszawskim Konstancinie.

„Nie chodziłam, nie mówiłam, nie jadłam, nie piłam. Moi znajomi wychodzili ze szpitala, płacząc”, opowiadała poruszona Alicja Borkowska w jednym z wywiadów.

Jak się okazało, przyczyną jej problemów zdrowotnych był długotrwały stres, spowodowany między innymi problemami finansowymi, brakiem poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa oraz depresją.

Kim jest Vesna, córka Roberta Leszczyńskiego?

Choć stroni od show-biznesu, bardzo prawdopodobne jest, że z czasem może stać się jego częścią, bowiem ma wyraźne zainteresowania artystyczne!

„Dziewczyna uwielbia słońce i plażę, jest też zafascynowana muzyką swoich ulubionych artystów: duetu M&M czy Justina Biebera. Od dawna wykazuje zainteresowanie grą na instrumentach: uczy się grać na wiolonczeli i pianinie. Jej ulubionym sportowcem jest Robert Lewandowski. Sama zaś deklaruje, że jej życiem jest taniec. W 2017 roku brała udział m.in. w Międzynarodowym Turnieju "Time For Dance" w podwarszawskim Legionowie, gdzie zajęła trzecie miejsce”, relacjonuje serwis radiozet.pl.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Vecny, córki Roberta Leszczyńskiego.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.