Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Ukochany Madzi z Big Brothera nie spodobał się jej mamie: „Był agresywny i wulgarny!”

Pani Mariola ma też obiekcje co do wieku Olega...

Rafał Kowalski 1 lipca 2019 19:55
Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Od finału ostatniej edycji Big Brothera minęły już trzy tygodnie, ale o programie wciąż jest głośno. A to szczególnie za sprawą laureatki, Magdaleny Wójcik, która po zakończonym show cieszy się ogromną popularnością. 31-latka, która na co dzień mieszka w Londynie, stara się wrócić do rzeczywistości. Odważna w wyrażaniu siebie influencerka musi między innymi podjąć decyzję, czy chce być z poznanym w Domu Wielkiego Brata 20-letnim Olegiem. Ukrainiec nie poznał jeszcze mamy Madzi, ale ta już wypowiada się o nim z lekkim dystansem...

Mama Magdy Wójcik o Olegu

Ostatni program Uwaga w TVN został poświęcony Magdzie Wójcik. Laureatka show Big Brother opowiedziała w programie o tym, że choć chce wrócić do Polski to od 12 lat mieszka na wyspach. 31-latka pracowała do tej pory w centrum Londynu w jednym z luksusowych butików. Mieszkała niewiele dalej w domu, który liczył sobie ponad 100 lat. Z zewnątrz budynek wygląda bardzo dostojnie i elegancko, ale wewnątrz, dzięki stylowi Madzi, jest zupełnie inny. Pokój Wójcik, który został pokazany w programie, jest cały różowy. Ma też kilkadziesiąt przytulanek i ozdób, które bardziej, niż do 31-latki pasują do nastolatki. Ulubienica widzów zdaje sobie z tego sprawę, ale cieszy się, że nigdy nie poddała się presji i żyje po swojemu.

Nie wszyscy jednak podchodzą do życia z taką lekkością... Niektóre wybory córki są jednak trudne dla Marioli Wójcik. Mama Madzi oglądała program i widziała, jak rodzi się relacja jej pociechy i o 10 lat młodszego Olega. „Z mojej perspektywy widza to nie wyglądało na romans. Emocje na pewno były, Madzia sama o tym mówiła. Ale jak się to potoczy to trzeba zapytać mojej córki”, powiedziała pani Mariola w Uwadze.

Chwilę później dodała jednak, że nie wszystko w obywatelu Ukrainy się jej spodobało… „Trochę byłam przerażona niektórymi wypowiedziami i zachowaniami pana Olka. Czasem w wypowiedziach był agresywny i wulgarny. Poza tym to jest młody chłopak, ma 20 lat, więc nie jestem pewna, czy jego deklaracje były składane na poważnie”, wyznała w TVN Mariola Wójcik.

Czy Magda przekona mamę do ukochanego? Na ten moment cała trójka nigdy nie spotkała się razem, ale w Dzień Dobry TVN 31-latka wyznała, że chciałaby już wspólnej kolacji. Może to kwestia czasu… Trzymamy kciuki za jej powodzenia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just__oleg)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MADZIA WOJCIK (@madzia.official)

Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.