Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia El Dursi, zdobywczyni złotego biletu w Top Model, pokazała swoją rodzinę!

Jej synowie są naprawdę uroczy!

Gabriela Czernecka 8 listopada 2019 06:45
Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram

Klaudia El Dursi szybko zyskała miano najpopularniejszej uczestniczki tej edycji Top Model. Pojawiając się na castingach do ósmej edycji tak bardzo zachwyciła jurorów swoją osobą, że ci zdecydowali jej dać złoty bilet, który od razu dał jej wstęp do domu modeli i modelek. Szybko okazało się, że w prywatnie mama dwójki dzieci, w domu Top Model również przejęła rolę „mamy” dla wszystkich uczestników. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej rodzinnej sesji. To naprawdę urocza fotografia! 

Klaudia El Dursi w Top Model. Rodzinna sesja 

Od samego początku show TVN dostarcza nam masę emocji i to nie tylko za sprawą ciąży Joanny Krupy. W pierwszym odcinku uwagę widzów szczególnie przykuł Dawid Woskanian, model, który od lat zmaga się z zespołem Tourette'a, a w drugim odcinku Top Model po raz pierwszy w historii programu jury wręczyło złoty bilet. Przepustkę do domu modelek i modeli otrzymała Klaudia El Dursi.

Okazało się, że Klaudia urodziła się w Polsce, pochodzi z Bydgoszczy, ale jej tato jest z Libii. Jak sama mówi, na co dzień pracuje jako szwaczka i tworzy sukienki na wyjątkowe okazje, ale zawsze marzyła o modelingu: „Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, (...) a teraz przyszedł czas na mnie!”, powiedziała. 

Dopiero teraz, kiedy dzieci Klaudii już troszkę podrosły (mają 10 i 5 lat) ta zdecydowała się spróbować swoich sił w branży. Już podczas castingu Marcin Tyszka zauważył, że świetnie radzi sobie przed aparatem. Patrząc na zdjęcia na jej Instagramie nie mamy wątpliwości, że próbowała już swoich sił jako modelka. Na koncie ma nawet kilka sukcesów. Wzięła m.in. udział w kampanii reklamowej, w której wystąpiła u boku Natalii Siwiec i miała okazję pojawić się w sesji magazynu Playboy

W jednym z odcinków Top Model 8 uczestnicy mieli okazje zapozować do zdjęć z najbliższymi. Do Klaudii El Dursi przyjechał jej partner oraz dwójka synów. Nie dało się nie zauważyć, że modelka ma naprawdę świetny kontakt z synami. Sesja zdjęciowa została utrzymana w klimacie wspólnego gotowania, co później miało przerodzić się w bitwę na jedzenie. Efektami sesji zdjęciowej El Dursi podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Zobaczcie, jak bawiła się z synami. Chłopcy są naprawdę uroczy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…