Konrad Szczęsny 21 stycznia 2017 14:45
1/4
Tom Hardy, Daniel Craig, Tom Hiddlestone
Copyright @Getty Images
1/4

Kto zagra agenta 007 w nowej części przygód o Jamesie Bondzie? Kandydatów jest co najmniej trzech. Każdy z nich ma swoich zwolenników oraz przeciwników. Czy Daniel Craig jednak zdecyduje się, mimo wcześniejszych zapowiedzi, wcielić się kolejny raz w agenta Jej Królewskiej Mości? A może zagrozi mu młody i przystojny Tom Hardy, o którym coraz częściej mówi się w kontekście tej roli? Czy, niczym w przysłowiu "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta", zwycięsko z tej potyczki wyjdzie Tom Hiddleston? Sprawdźcie, kogo do roli Jamesa Bonda typują zagraniczne media!

 

Nadchodząca opowieść będzie 25. oficjalnym filmem o przygodach 007. Do tej pory Craig pojawił się w czterech jego częściach: „Casino Royale” (2006 r.), „007 Quantum of Solace” (2008), „Skyfall” (2012) i „Spectre” (2015). Jest pierwszym aktorem o kolorze włosów blond, który wciela się w tę postać. Do tej pory odgrywali ją Sean Connery (w latach 1962-67 i w 1971, 6 razy), George Lazenby (1969 r.), Roger Moore (w latach 1973-1985, rekordzista, 7 razy), Timothy Dalton (w 1987 i 1989 r., dwa razy) oraz Pierce Brosnan (1995-2002, cztery razy).

 

 

 

 

2/4
Tom Hardy, Bond, James Bond
Copyright @Getty Images
2/4

Zagraniczne media coraz częściej spekulują, że rolę agenta 007 otrzymać może znany z "Incepcji", "Helikoptera w ogniu" i "Mad Maxa" Tom Hardy. On umiejętnie to zainteresowanie wykorzystuje i niczemu nie zaprzecza. Podkreśla natomiast, że wyścig o taką rolę jest dużą nobilitacją i wyróżnienie dla każdego aktora. 

3/4
Daniel Craig, Bond, James Bond
Copyright @Getty Images
3/4

Co prawda Daniel Craig zapowiadał, że "prędzej podetnie sobie żyły niż zagra kolejny raz Jamesa Bonda", jednak producenci starają się przekonać go do zmiany zdania odpowiednią gratyfikacją finansową, więc pojawiają się plotki, że aktor wciąż myśli nad tym, czy propozycję przyjąć. 

 

Polecamy też: Daniel Craig jednak zagra Jamesa Bonda. Licencja na powracanie?

4/4
Tom Hiddleston, Bond, James Bond
Copyright @Getty Images
4/4

Na giełdzie nazwisk przewija się również Tom Hiddleston. Były partner Taylor Swift, znany z takich produkcji, jak "Tylko kochankowie przeżyją", "Thor: Mroczny Świat" czy "Avengers" według wielu fanów jest wymarzonym agentem 007. Czy faktycznie podejmie się tego wyzwania i czy pojawiające się plotki mają w sobie ziarno prawdy? Przekonamy się w najbliższej przyszłości.

 

Polecamy też: Daniel Craig: "Nie jestem Jamesem Bondem, przepraszam. Gdybym był, żona wyrzuciłaby mnie z domu"

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.