Iga Krefft, Marcjanna Lelek, Teresa Lipowska, M jak miłość, 2009
Fot. Gałązka/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Tak dziś wygląda Marcjanna Lelek, serialowa Natalka z M jak miłość 

Aktorka wróciła na ekrany! Przed nią nowe wyzwanie

Olga Figaszewska 15 marca 2022 14:51
Iga Krefft, Marcjanna Lelek, Teresa Lipowska, M jak miłość, 2009
Fot. Gałązka/AKPA

Marcjanna Lelek swoją przygodę z aktorstwem zaczynała jako mała dziewczynka. Fani zapamiętali ją z roli Natalki Mostowiak w M jak miłość. Dziecięca gwiazda dorastała na oczach milionów widzów. Niedawno odeszła z produkcji i spełnia marzenia. Teraz będziemy mogli ponownie zobaczyć ją na ekranie, ale w zupełnie innej roli. Aktorka pojawi się w show Ninja Warriror Polska.

Marcjanna Lelek w M jak miłość. Dlaczego odeszła z serialu?

Marcjanna Lelek miała 8 lat kiedy debiutowała na planie M jak miłość. Z miejsca podbiła serca widzów kultowej produkcji. Serialowa Natalka, która była adoptowaną córką Hanki i Marka Mostowiaków przez lata cieszyła się sympatią fanów. Wielbiciele aktorki śledzili uważnie losy jej bohaterki i kibicowali w trudnych życiowych momentach. „Dziś wiem, że ta praca pozwoliła mi otworzyć się na ludzi. Mam okazję pracować ze wspaniałymi osobami, od których uczę się zawodu, ale i mądrości życiowej”, tłumaczyła. 

Udział w produkcji zmienił jej życie. Miała okazję poznawać tajemnie zawodu, współpracowała z cudownymi osobami, artystami. Spędziła z nimi 16 lat. Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 1538 odcinku M jak miłość. Czy jeszcze powróci w tej roli? Na razie skupia się na innych wyzwaniach.

Zobacz też: Dominika Ostałowska rozczarowana postawą scenarzystów „M jak Miłość”

Marcjanna Lelek, M jak miłość, 2005
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Marcjanna Lelek, M jak miłość, 2005

Marcjanna Lelek, 2015 rok
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Marcjanna Lelek, 2015 rok

Marcjanna Lelek studiuje reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Chciała poświecić więcej swojej uwagi i zaangażowania swojej pasji. O tym, że odchodzi z M jak miłość poinformowała dwa lata temu.

„Choć nie ma formalnego zakazu podejmowania pracy przez studentów reżyserii, to jednak plan zajęć jest wypełniony codziennie od rana do wieczora, więc w praktyce nie jest ona niemożliwa. Fakty są takie, że w tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia”, mówiła w Świecie Seriali w 2020 roku.

Aktorka wcześniej pojawiła się w filmach W samo popołudnie czy Pół wieku poezji później. Marcjanna Lelek jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Tam dzieli się z nimi efektami sesji zdjęciowych i uczelnianymi projektami. Teraz okazało się, że przed 27-latką stoi nowe wyzwanie.

Sprawdź też: Jak dziś wygląda Sabrina Salerno, autorka hitu „Boys”? Nadal zachwyca

Marcjanna Lelek, 2018 rok, urodziny serialu
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Marcjanna Lelek w Ninja Warrior

Marcjana Lelek pojawi się jako gość w trzecim odcinku 5. edycji Ninja Warrior. Aktorka będzie mogła spróbować swoich sił w pokonywaniu toru z przeszkodami.

„Na torze @ninjawarriorpolska pojawi się jutro nasz gość specjalny, czyli aktorka @marcjannalelek 😍 Przesuńcie palcem w prawo, żeby usłyszeć kilka słów od Marcjanny i trzymajcie jutro mocno kciuki! 🤞 Do zobaczenia o 20:05 przed 📺”, zapowiadano.

Sama aktorka nie ukrywała emocji w związku z udziałem w show. „Jestem super podekscytowana, że będę mogła zmierzyć się z tym torem, ale trzymajcie za mnie kciuki, bo trochę się boję”, dodawała.

Marcjanna Lelek na co dzień od lat trenuje wspinaczkę. „Mam silne ręce, a moją mocną stroną są koordynacja ruchowa i równowaga. Nieco przeraża mnie przeskakiwanie z drążka na drążek, bo nigdy dotąd nie miałam do czynienia z tego typu przeszkodami”, komentowała. Do tego wyzwania podchodzi bardzo poważnie i przed programem zaczęła solidne przygotowania. „Zaczęłam od brzuszków i podciągania na drążku, potem popracowałam nad ogólną koordynacją ruchową. W treningach wspierał mnie Krystian Drzewiecki, uczestnik programu. Podzielił się wieloma bardzo przydatnymi radami”, dodawała.

Trzymamy kciuki!

Emisja programu już 15 marca o 20.05 w Polsacie. 

Czytaj też: Odkryty instynkt Sharon Stone: Składniki stylu gwiazdy Hollywood

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.