Gabriela Czernecka 16 października 2017 06:30
1/8
Wnuczka Grace Kelly
Copyright @East News, Instagram
1/8

Kim jest wnuczka Grace Kelly, Camille Gottlieb? To pytanie zadają sobie dziś wszyscy! Choć 19-letnia dziewczyna nie posiad tytułu szlacheckiego, nie przeszkadza jej to we wzbudzania zainteresowania mediów. Czy pójdzie w ślady babci i zrobi karierę jako aktorka?

 

Polecamy: 35 lat temu zmarła Grace Kelly. Jaka była naprawdę ikona Hollywood? Słynny królewski fotograf zdradza prawdę...

 

Wnuczka Grace Kelly nową gwiazdą Instagrama

 

Choć Grace Kelly zagrała zaledwie w około 11 filmach, do dziś uważana jest za ikonę kina. Co więcej, w 1955 roku została doceniona i otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w filmie Dziewczyna z prowincji. Dla miłości postanowiła jednak zrezygnować z aktorstwa. W 1956 roku wzięła ślub z księciem Monako, Rainerem III. Para miała trójkę dzieci: księżniczkę Karolinę, księcia Alberta II i księżniczkę Stefanię. Teraz głośno się zrobiło właśnie o córce księżniczki Stefanii i Jana Gottlebia, który kiedyś pracował jako ochroniarz na dworze monakijskim. Jan Gottlieb jest także instruktorem narciarskim i żandarmem. Para nigdy nie wzięła ślubu, dlatego też Camille Gottlieb nie może więc zostać wpisana do linii sukcesji monakijskiego tronu i jest oficjalnie pozbawiona tytułu szlacheckiego. To jednak nie sprawia, że zainteresowanie wokół jej osoby cichnie. Wręcz przeciwnie! 

 

Polecamy również: Mija 60 lat od bajkowego ślubu Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako. Przypominamy zdjęcia pary

 

Kim jest Camille Gottlieb?

 

Camille Gottlieb ma 19 lat i bardo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Wydawałoby się, że jako wnuczka Grace Kelly, mająca przynajmniej po części królewskie pochodzenie, zaniecha publikowania odważnych selfie czy zdjęć prosto z imprez. Nic bardziej mylnego. Camille Gottlieb chętnie dzieli się w sieci momentami ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu wiadomo, że fascynuje się fotografią. Fani szybko dostrzegli jej podobieństwo do Grace Kelly przede wszystkim z wyglądu - błękitne oczy i tajemniczy uśmiech. To nie jedyne, co wiąże ją z babcią. Wnuczka Grace Kelly często porusza temat walki o prawa człowieka i zwraca uwagę na wszelkie problemy związane z zagrożonymi gatunkami. Jej babcia w 1958 roku za zasługi związane z działalnością charytatywną została nominowana do nagrody Czerwonego Krzyża. 

 

Piękna Camille Gottlieb chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Czy jest podobna do sławnej babci? Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii! 

 

Polecamy: Książę Albert z Monako kupił dom rodzinny swojej matki Grace Kelly w Filadelfii. Poznajcie jego losy!

2/8
Wnuczka Grace Kelly,  Camille Gottlieb
Copyright @Instagram @camillerosegottlieb
2/8

W 1956 roku Grace Kelly wzięła ślub z księciem Monako, Rainerem III. Para miała trójkę dzieci: księżniczkę Karolinę, księcia Alberta II i księżniczkę Stefanię. Teraz głośno się zrobiło właśnie o córce księżniczki Stefanii i Jana Gottlebia, który kiedyś pracował jako ochroniarz na dworze monakijskim. Jan Gottlieb jest także instruktorem narciarskim i żandarmem. Para nigdy nie wzięła ślubu, dlatego też Camille Gottlieb jest oficjalnie pozbawiona tytułu szlacheckiego.  

 

Polecamy: Mija 60 lat od bajkowego ślubu Grace Kelly i księcia Rainiera z Monako. Przypominamy zdjęcia pary

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.