Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ślub Agnieszki Radwańskiej już wkrótce! Kiedy i gdzie? Znamy szczegóły

Weronika Kostyra 23 maja 2017 06:00
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, i jej trener oraz sparingpartner, Dawid Celt, najpierw byli parą na korcie, a dopiero potem w życiu. Teraz pora na kolejny krok – ślub. Według najnowszych informacji ma się odbyć już w lipcu, a dokładnie tydzień albo dwa tygodnie po zakończaniu Wimbledonu, ulubionego turnieju zawodniczki.

 

Mimo że mogliby sobie pozwolić na ślub w dowolnym miejscu na Ziemi, oni chcą pobrać się w Krakowie, rodzinnym mieście Agnieszki, z którym jest mocno związana. Wiadomo także, że świadkami pary młodej będą najbliżsi – młodsza siostra Agnieszki – Urszula oraz starszy brat Dawida – Błażej.

 

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej

Suknia ślubna tenisistki została zaprojektowana przez Agnieszkę Maciejak. Niedawno nawet przyłapano przyszłą pannę młodą podczas wizyty w atelier projektantki. Z pewnością miały tam miejsce przymiarki tej najważniejszej kreacji w życiu. Przez cały czas przygotowań Agnieszka nie zamierza się oszczędzać i do ostatniej chwili będzie startować w zawodach.

 

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Tylko VIVIE! przyszła para młoda opowiedziała o miłości, partnerstwie i o tym, jak pogodzić pracę oraz wspólne życie. Jakie były początki ich związku i dlaczego tak długo do ukrywali przed światem?

 

- Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę?

Dawid Celt: Chciałem zaprosić Agnieszkę, ale trochę się obawiałem.

 

- Czego?

Dawid Celt: Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie.

 

- A jednak się odważyłeś?

Dawid Celt: Próbowała się wprosić na kawę, a ja nie mogłem się zdecydować.

Agnieszka Radwańska: Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał... (śmiech).

Dawid Celt: Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć.

 

Zobacz także: „Pal sześć torebki! Buty to jest koszmar!”. Narzeczony Agnieszki Radwańskiej opowiada o życiu ze sławną tenisistką

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.