Jak wygląda gwiazda?
Fot. INSTAGRAM @meganfox
O TYM SIĘ MÓWI

Stylizacja synka Megan Fox wywołała skrajne emocje wśród internautów

Siedmioletni Noah wyglądał uroczo w niebieskiej sukience

Redakcja VIVA! 6 lutego 2020 20:45
Jak wygląda gwiazda?
Fot. INSTAGRAM @meganfox

W ostatnim czasie zagraniczne media poświęcają wiele uwagi Megan Fox i jej liberalnemu podejściu do wychowania dzieci. Gwiazda doczekała się trójki dzieci. Synowie aktorki noszą długie włosy i dziewczęce ubrania. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Noaha, które wywołały spore kontrowersje wśród internautów.

Stylizacje syna Megan Fox

Siedmioletni synek Megan Fox wybrał się na przyjęcie. Pojawił się na nim w nietypowej stylizacji. Noah Shannon Green wybrał niebieską sukienkę, przypominającą strój Elsy z Krainy Lodu. To przebranie chłopca wywołało kontrowersje wśród internautów, którzy nie do końca podzielają liberalne poglądy aktorki.

Ale gwiazda i jej mąż wspierają swojego syna. Nawet w jednym z wywiadów podkreślała, że chłopiec lubi nosić sukienki i uwielbia różowy kolor. Megan Fox nie zamierza mu tego zabraniać. Stara się, by jej pociechy wiedziały, że zawsze będą mogły się zwrócić do niej po pomoc. Jednak przygnębiona niektórymi negatywnymi komentarzami w trosce o dobro swojego najstarszego syna, aktorka postanowiła, że Noah będzie uczęszczał do liberalnej szkoły. Chce w ten sposób uchronić go przed krytyką i niesprawiedliwą oceną.

Syn Megan Fox, Megan Fox
Fot. Forum

„Ale nawet tam wciąż chodzi z małymi chłopcami i ciągle słyszy od nich, że chłopcy nie noszą sukienek lub nie noszą różu”, mówiła Megan Fox.

„Często słyszę, że niektórym ludziom nie podoba się to, że mój syn nosi sukienki. Nie obchodzi mnie to. Ma cztery lata i jeśli będzie chciał nosić sukienki, to będziemy mu je zakładać. To tak, jakby nadszedł czas na zabawę. Nikomu przecież nie robi krzywdy tym, że zakłada sukienkę”, wspominał z kolei mąż Megan Fox w jednym z wywiadów.

Internauci są podzieleni. Jedni szanują Megan za liberalne wychowanie, a inni wytykają zbyt pobłażliwy stosunek do dziecka i przesadną uległość w spełnianiu zachcianek. Jakie jest Twoje zdanie?  

Syn Megan Fox, Noah
Fot. FORUM

Syn Megan Fox, Noah
Fot. FORUM

TAGI #Megan Fox

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.