Jak wygląda gwiazda?
Fot. INSTAGRAM @meganfox
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Megan Fox zdecyduje się na zmianę płci?!

Aktorka znalazła się w ogniu krytyki za liberalne wychowanie dzieci?

Olga Figaszewska 17 grudnia 2019 15:51
Jak wygląda gwiazda?
Fot. INSTAGRAM @meganfox

Siedmioletni syn Megan Fox i Briana Austina Greena  szokuje stylizacjami?! Rodzice nie zabraniają mu samodielnego podejmowania decyzji. Noah Shannon Green od pewnego czasu jest zafascynowany ubraniami dla dziewczynek. 

Syn Megan Fox - dziewczęce stylizacje

Rodzina Megan Fox została przyłapana przez fotoreporterów podczas zakupów. Świat obiegły zdjęcia, na których mały Noah po raz kolejny pozuje w kwiecistej spódniczce, różowych rajstopach i balerinkach. Synowie Megan Fox noszą długie włosy i dziewczęce ubrania od kilku lat. I na pierwszy rzut oka wyglądają jak dziewczynki...

Internauci są podzieleni. Jedni szanują Megan za liberalne wychowanie, a inni wytykają zbyt pobłażliwy stosunek do dziecka i przesadną uległość w spełnianiu zachcianek.

„Często słyszę, że niektórym ludziom nie podoba się to, że mój syn nosi sukienki. Nie obchodzi mnie to. Ma cztery lata i jeśli będzie chciał nosić sukienki, to będziemy mu je zakładać. To tak, jakby nadszedł czas na zabawę. Nikomu przecież nie robi krzywdy tym, że zakłada sukienkę”, wspominał mąż Megan Fox w jednym z wywiadów.

Hollywood wybiera bezstresowe wychowanie?

To temat poruszany od dawna. Syn Charlize Theron pokazał się w sukience z podobizną Belli z bajki Disneya, innego razu pojawił się ubrany w tęczową koszulkę i tiulową spódnicę. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta od lat ubiera i zachowuje się jak chłopiec. W jej garderobie królują eleganckie garnitury.  A ostatnio poprosiła rodziców, by nazywali ją - John. Zachodnie media informowały, że Shiloh ostatecznie zdecydowała się na zmianę płci. To nic nowego i kontrowersyjnego dla amerykańskiego show-biznesu. W ostatnich latach tę decyzję podjęło wiele osób: bracia (dziś siostry) Wachowski, Bruce (dziś Caitlyn) Jenner czy Chastity (dzisiaj Chaz) Bono, syn Cher.

,,[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”,  mówiła w 2010 roku Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair. 

Gwiazdy Hollywood wyznają zasadę, ze dzieci powinny mieć możliwość wyrażania siebie. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? 

Syn Megan Fox, Megan Fox
Fot. Forum

Syn Megan Fox, Megan Fox
Fot. Forum

TAGI #Megan Fox

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.