Jak wygląda gwiazda?
Fot. INSTAGRAM @meganfox
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Megan Fox zdecyduje się na zmianę płci?!

Aktorka znalazła się w ogniu krytyki za liberalne wychowanie dzieci?

Olga Figaszewska 17 grudnia 2019 15:51
Jak wygląda gwiazda?
Fot. INSTAGRAM @meganfox

Siedmioletni syn Megan Fox i Briana Austina Greena  szokuje stylizacjami?! Rodzice nie zabraniają mu samodielnego podejmowania decyzji. Noah Shannon Green od pewnego czasu jest zafascynowany ubraniami dla dziewczynek. 

Syn Megan Fox - dziewczęce stylizacje

Rodzina Megan Fox została przyłapana przez fotoreporterów podczas zakupów. Świat obiegły zdjęcia, na których mały Noah po raz kolejny pozuje w kwiecistej spódniczce, różowych rajstopach i balerinkach. Synowie Megan Fox noszą długie włosy i dziewczęce ubrania od kilku lat. I na pierwszy rzut oka wyglądają jak dziewczynki...

Internauci są podzieleni. Jedni szanują Megan za liberalne wychowanie, a inni wytykają zbyt pobłażliwy stosunek do dziecka i przesadną uległość w spełnianiu zachcianek.

„Często słyszę, że niektórym ludziom nie podoba się to, że mój syn nosi sukienki. Nie obchodzi mnie to. Ma cztery lata i jeśli będzie chciał nosić sukienki, to będziemy mu je zakładać. To tak, jakby nadszedł czas na zabawę. Nikomu przecież nie robi krzywdy tym, że zakłada sukienkę”, wspominał mąż Megan Fox w jednym z wywiadów.

Hollywood wybiera bezstresowe wychowanie?

To temat poruszany od dawna. Syn Charlize Theron pokazał się w sukience z podobizną Belli z bajki Disneya, innego razu pojawił się ubrany w tęczową koszulkę i tiulową spódnicę. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta od lat ubiera i zachowuje się jak chłopiec. W jej garderobie królują eleganckie garnitury.  A ostatnio poprosiła rodziców, by nazywali ją - John. Zachodnie media informowały, że Shiloh ostatecznie zdecydowała się na zmianę płci. To nic nowego i kontrowersyjnego dla amerykańskiego show-biznesu. W ostatnich latach tę decyzję podjęło wiele osób: bracia (dziś siostry) Wachowski, Bruce (dziś Caitlyn) Jenner czy Chastity (dzisiaj Chaz) Bono, syn Cher.

,,[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”,  mówiła w 2010 roku Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair. 

Gwiazdy Hollywood wyznają zasadę, ze dzieci powinny mieć możliwość wyrażania siebie. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? 

Syn Megan Fox, Megan Fox
Fot. Forum

Syn Megan Fox, Megan Fox
Fot. Forum

TAGI #Megan Fox

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.