Metamorfoza, Natalia Oreiro, Zbuntowany Anioł
Fot. Instagram @natalia_oreiro_Official
O NIEJ SIĘ MÓWI

Natalia Oreiro śpiewała z playbacku?! 

Fani są oburzeni występem gwiazdy

Olga Figaszewska 1 stycznia 2020 15:00
Metamorfoza, Natalia Oreiro, Zbuntowany Anioł
Fot. Instagram @natalia_oreiro_Official

Sylwester już za nami. Poszczególne stacje przygotowały dla swoich widzów moc atrakcji. Ale niektóre z nich rozczarowały polską publiczność. Dotyczy to także występu Natalii Oreiro. Gwiazda wystąpiła podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Co poszło nie tak?

Widzowie oburzeni playbackiem

Natalia Oreiro pojawiła się na scenie Sylwestra Marzeń, ale jej występ wywołał prawdziwe kontrowersje! W mediach społecznościowych fani nie szczędzą krytycznych słów. Zbulwersował ich fakt, że większość wykonawców nie zaśpiewała na żywo.  

Wokalistka miała być jedną z największych gwiazd wieczoru. I rzeczywiście skradła serca polskich fanów. Wielbiciele aktorki znanej z serialu Zbuntowany anioł, wiązali z jej występem duże nadzieje. Oreiro wykonała kilka utworów, w tym hit Cambio Dolor, ale widzowie byli rozgoryczeni faktem, że gwiazda zaśpiewała z playbacku.

Natalia Oreiro, Sylwester Marzeń
Fot. Piotr Korczak/REPORTER

„Jak się nie potrafi śpiewać, to się nie śpiewa, a nie szopkę odstawia ”, „Jestem jej fanem , ale wolałbym 20% głosu z 2020 niż kopie odgrana z 1999”„Tak żenującego playbacku nie było w TVP od lat. Luis Fonsi został zdetronizowany!”, „Dlaczego taki koncert i playback? Zraża do słuchania i oglądania...”, czytamy w sieci.

Na scenie Sylwestra Marzeń fani odnotowali jeszcze jedną wpadkę podczas występu Viki Gabor. 

Sylwester Marzeń: Wpadka podczas występu Viki Gabor

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 również pojawiła się na sylwestrowej scenie. Podczas jej występu nastąpiły drobne problemy z nagłośnieniem. Chodziło o błędnie podłączony dźwięk. Na początku  zamiast tego telewizyjnego usłyszeli w odbiorniku dźwięk sceniczny.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.