Czadoman jako Andrea Bocelli
Fot. screen Polsat YouTube
O TYM JEST GŁOŚNO

To prawdziwa niespodzianka! Andrea Bocelli zaśpiewał na Sylwestrze z Polsatem?!

Niektórzy widzowie byli zawiedzeni... Dlaczego?

Olga Figaszewska 1 stycznia 2021 15:51
Czadoman jako Andrea Bocelli
Fot. screen Polsat YouTube

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie zachwycili m.in.: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Doda, Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak i wiele innych gwiazd polskiej estrady. Wisienką na torcie był występ niezwykłego duetu, który miał być niespodzianką dla widzów! Tymczasem wiele osób było zawiedzionych. Dlaczego?

Andrea Bocelli na Sylwestrze z Polsatem? 

Przed Sylwestrem media obiegła informacja, że na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie pojawi się także światowa gwiazda, Andrea Bocelli. Informator Pudelka podawał, że to pilnie strzeżona tajemnica stacji.

„O północy na dachu wieżowca Polsatu przy ulicy Ostrobramskiej wyląduje helikopter z Krzysztofem Ibiszem i wielką gwiazdą światowej sceny operowej. Będzie to Andrea Bocelli”, mogliśmy przeczytać.

I rzeczywiście, na dachu pojawił się niezwykły duet! Widzów zachwyciło wykonanie utworu Time to say goodbye. Do Małgorzaty Walewskiej dołączył jednak nie sam Andrea Bocelli, a zwycięzca ostatniej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Czadoman, ucharakteryzowany na gwiazdę światowej sceny operowej.

W sieci możemy przeczytać podzielone zdania internautów. Część z nich poczuła się zawiedziona.

„Nie wiem dlaczego napisane jest , że to Andrea Bocelli skoro to nie on, niemniej jednak Małgorzatę Walewską zawsze miło posłuchać :)”, „Proszę nie wprowadzać widzów w błąd i napisać, że to Czadoman jako Andrea Bocelli. Zawiedliście mnie”, „Brak słów jak można pisać że to slynny Andrea Bocelli”, czytamy.

Nie brakuje również zachwytów! Część widzów broniła sylwestrowego występu. A ten bez wątpienia był na najwyższym poziomie.

„Skoro mamy Polaka śpiewającego równie dobrze co oryginał to o co kaman? Że nie jest Gwiazdą z Zachodu a znad Wisły? Brawo Czadoman!”, „Mnie osobiście ten występ się podobał I nawet nie przeszkadzało, że to nie śpiewa prawdziwy Andrea Bocelli”, „Rewelacja Polsat dał czadu ale na dachu wieżowca to już mistrzostwo ! ”, napisali wielbiciele.

Koniecznie zobaczcie to nagranie! 

Czadoman jako Andrea Bocelli
Fot. screen Polsat YouTube

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.