Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spędzą Święta w wyjątkowy sposób!

Jak układa się parze? Podróżniczka wiele zdradziła...

Rafał Kowalski 18 grudnia 2019 17:56
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Już półtora roku temu związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego przestał być tajemnicą. Kolejne miesiące mijają, a zakochani coraz chętniej opowiadają w mediach o swojej relacji. Niedawno wywiad z podróżniczką przeprowadził magazyn Party. Mama nastoletniej Marysi wyjawiła w nim, że najbliższe Boże Narodzenie będzie dla całej trójki wyjątkowe…

Święta gwiazd 2019: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Jeszcze kilka lat temu Martyna Wojciechowska zarzekała się, że nie potrzebuje do pełni szczęścia mężczyzny, a jako singielka czuje się znakomicie. Co stało się, że Przemek Kossakowski dotarł do serca ukochanej? „Na tamtym etapie tak mi się wydawało. Przekonałam się jednak, że związek może być czymś innym, niż mi się kiedyś wydawało. W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuję się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła”, powiedziała Martyna Wojciechowska w Party.

Autorka książek i programów wymieniła też najlepsze cechy partnera. Okazuje się, że mimo dwóch mocnych charakterów, zakochani dogadują się w najważniejszych kwestiach i pięknie uzupełniają. „Mam bardzo duże oparcie w moim partnerze. To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby realizować kolejne szalone cele. Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera”, wyznała 45-letnia gwiazda.

W rozmowie poruszony został także temat zbliżających się Świąt. Czy para i Marysia mają na nie specjalny plan? Otóż tak! Okazuje się, że cała trójka spędzi Wigilię z resztą swoich bliskich, a chwilę po niej zaplanowany został wyjazd w Alpy. Śnieżne szaleństwo na stoku gwarantowane. To na pewno będą wyjątkowe grudniowe dni… Życzymy dobrej zabawy i zasłużonego odpoczynku! 

Martyna Wojciechowska z Przemysławem Kossakowskim
Fot. Piotr Molecki/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.