Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry uważa swoje małżeństwo z Meghan za błąd

„Zaczyna zastanawiać się nad rozstaniem”

Olga Figaszewska 27 stycznia 2021 12:17
Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. SplashNews.com/East News

Odejście z rodziny królewskiej, przeprowadzka do USA i życie u boku ukochanej miało dać mu szczęście. Czy rzeczywiście tak jest? Od pewnego czasu zagraniczne media sugerują, że książę Harry przechodzi gorszy czas i nie radzi sobie w nowej rzeczywistości. Wnuk królowej Elżbiety II tęskni za Wielką Brytanią i rodziną. Tymczasem jeden z tygodników opublikował zaskakujące wyznanie księcia. Harry zastanawia się nad rozstaniem z Meghan i uważa ich małżeństwo za błąd? 

Co książę Harry myśli o małżeństwie z Meghan? 

Dziś książę Harry nie podjąłby decyzji o wyjeździe z Wielkiej Brytanii i rezygnacji z pełnienia królewskich funkcji? Zrobił to ze względu na Meghan i chciał zapewnić szczęśliwe dzieciństwo swojemu synkowi. Harry pragnął uchronić go przez mediami i paparazzi. Meghan wróciła do swojego domu, znajomych, przyzwyczajeń… Z kolei książę czuje się zagubiony i samotny.

„Najwyraźniej to nie jest idealne wyjście i było dla nich wszystkich bardzo trudne. Myślę, że teraz czują się lepiej. Czy są nieszczęśliwi? Nie, myślę, że są zadowoleni, rzeczy, które tam robią są ekscytujące. Ale Harry ma złamane serce przez napiętą sytuację ze swoją rodziną”, przekonywał Tim Bradby.

Chodzi przede wszystkim o jego konflikt z bratem. William od samego początku nie był przekonany do Meghan. Uważał, że Harry zbyt szybko angażuje się w ten związek. Swoimi obawami podzielił się bratem, ale ten uznał to za policzek. W efekcie wraz z ukochaną postanowił po pewnym czasie opuścić rodzinę królewską. Jak donosi informator tabloidu... Harry płaci teraz za to wysoką cenę. 

Hollywood nie jest dla księcia wymarzonym miejscem do życia. „Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona. Duża część jego duszy strasznie tęskni za swoim starym życiem – i za bratem”, donosi informator Woman’s Day.

Bliscy znajomi podkreślają, że jest załamany.  „Podążanie za Meghan było błędem”, miał powiedzieć Harry w rozmowie z bliskim przyjacielem. Woman’s Day cytuje wypowiedź księcia i donosi, że wnuk Elżbiety II „zaczyna zastanawiać się nad rozstaniem”. Harry miał podkreślić, że stara się uniknąć medialnego szumu.

Niedawno Daily Mail informował, że Harry i Meghan planują przyjazd do Wielkiej Brytanii. Czy księciu uda się spotkać z najbliższymi i porozmawiać z bratem? I czy rzeczywiście rozstanie z Meghan to tylko kwestia czasu? 

Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

 

Książę Harry, Woman's Day, okładka, książ Harry o małżeństwie z Meghan
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.