O TYM SIĘ MÓWI

Reprezentant Polski na tegorocznej Eurowizji zostanie tatą!

Gromee i jego żona ogłosili radosną nowinę na Instagramie

Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2018 18:57

Najpierw cichy ślub w kwietniu, później reprezentowanie Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie a teraz... wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka! Ten rok dla Andrzeja „Gromeego” Gromali jest przełomowy, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Dj wraz z żoną, wokalistką zespołu Łzy, ogłosił tę radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama, publikując pełne czułości zdjęcie z Sarą Chmiel!

Sara Chmiel jest w ciąży. Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem: termin porodu

Ciąża piosenkarki jest już wyraźnie zaawansowana. Na fotografii widać mocno zaokrąglony brzuszek wokalistki Łez. Jak podaje serwis Plejada, poród ma nastąpić na przełomie października i listopada. Znaczy to, że żona Gromeego jest w siódmym miesiącu ciąży.

„Na początku września Sara Chmiel zagra ostatnie koncerty z zespołem Łzy. Później uda się na urlop macierzyński, który potrwa co najmniej do końca grudnia, ponieważ wtedy Łzy nie grają żadnych koncertów. Muzycy planują powrót do koncertowania już od nowego roku”, podaje portal.

Płeć dziecka Gromeego i Sary Chmiel

Niestety, póki co nie wiadomo czy para powita na świecie chłopca czy dziewczynkę. 

Przypomnijmy, że Gromee i Sara Chmiel wzięli cichy ślub 7 kwietnia 2018 roku. Miesiąc później z utworem Light me up reprezentowali Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Wokalistka Łez była jedną z chórzystek, zaś producent pojawił się na scenie za imponujących rozmiarów konsoletą i zaprezentował charakterystyczny taniec rękami, który za sprawą dziennikarzy zagranicznych zyskał miano „snake dance”. Niestety, nie udało im się uzyskać awansu do finału widowiska.

W galerii możesz zobaczyć pełne czułości zdjęcia Gromeego i Sary Chmiel. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.