sara boruc pielęgnacja
Fot. instagram.com/mannei_is_her_name
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sara Boruc w ciąży wygląda kwitnąco... Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Lada dzień po raz trzeci zostanie mamą

Weronika Kostyra 9 marca 2019 08:08
sara boruc pielęgnacja
Fot. instagram.com/mannei_is_her_name

Pod koniec ubiegłego roku Sara i Artur Borucowie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Wspaniałe nowiny obwieścili za pośrednictwem Instagrama. Od tamtej pory minęły ponad dwa miesiące i brzuszek gwiazdy jest naprawdę duży. Wszystko wskazuje na to, że Sara Boruc-Mannei lada dzień po raz trzeci zostanie mamą!

Sara Boruc-Mannei w ciąży

Gwiazda niedawno zdradziła, że powita na świecie chłopca. To wspaniała wiadomość i spełnienie marzeń pary. Małżeństwo wychowuje już wspólnie dwie córki:  Amelię (urodzoną w sierpniu 2010 roku) oraz Oliwię, dziecko blogerki i wokalistki z poprzedniego związku. Termin porodu to prawdopodobnie pierwsza połowa kwietnia. Sara Boruc-Mannei opublikowała właśnie na swoim Instagramie urocze ciążowe zdjęcie. W opisie gwiazda zaznaczyła, że wciąż zaskakuje ją to, do czego zdolne jest kobiece ciało, mimo że jest to jej trzecia ciąża.

Fani są zachwyceni i nie szczędzą jej w komentarzach komplementów. „Pięknie , przepięknie szczęście bije od Pani jaśniej niż słońce. Oby zawsze było i żeby było go więcej !!!!!! Wszystkiego Dobrego”, napisała jednak z fanek.

Dołączamy się do życzeń i czekamy na przyjście na świat synka Sary i Artura Boruców! 

Sara Boruc, Sara Mannei, Sara Boruc Mannei w ciąży
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.