Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sandra Kubicka marzy o macierzyństwie. Modelka podjęła walkę z chorobą

Gwiazda opowiedziała o trudnych doświadczeniach

Olga Figaszewska 25 września 2019 07:51
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Kilka miesięcy temu opowiedziała o trudnych doświadczeniach ze swojego życia. Rozstała się z ówczesnym narzeczonym, francuskim didżejem, straciła pracę... W krótkim czasie modelka przytyła 19 kilogramów, miała problemy z cerą, włosami. Nie wiedziała, co się dzieje z jej organizmem. Była zupełnie załamana i zaszyła się w domu. Okazało się, że cierpi na chorobę, która może być przeszkodą do zajścia w ciążę. 

Sandra Kubicka o walce z chorobą

Sandra Kubicka cierpi na PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. ,,Z powodu choroby ważyłam 72 kilo. Nigdy w życiu nie miałam takiej wagi! W dodatku zostałam zwolniona z pracy przez klienta, z którym pracowałam od lat. Byłam załamana! Bałam się, że to koniec mojej kariery!", mówiła w jednym z wywiadów.  

Podjęła walkę z chorobą i rozpoczęła terapię. „Najczęściej zadawane pytanie: jak zmienił się twój styl życia po tym, jak dowiedziałaś się, że masz #PCOS. No więc ćwiczę o wiele mniej, głównie kardio, pokochałam jeszcze bardziej biegać. Kochałam moje ciężary, uwielbiałam być silna, ale rosłam w bardzo szybkim tempie. Mam tyle testosteronu, co młody mężczyzna”, zwierzyła się modelka w jednym z postów na Instagramie.

Następnie ze szczegółami opisała, jak obecnie wygląda jej życie: zarówno dieta, której musi przestrzegać, jak i ćwiczenia, które wykonuje. Dziś waży 58 kilogramów. 

,,Dzisiaj mijają 2 miesiące odkąd dowiedziałam się, że mam #PCOS. I efekty? Da się? Da się! Zdjęcie bez retuszu ani filtrów. Jakieś pryszcze małe tu i tam, ale te brzydkie bulwy pod skórą - zniknęły. Dodatkowe kilogramy? Lecą w dół! Stan psychiczny? Coraz lepszy! Teraz czekam na miesiączkę. Aaa i matka natura obdarzyła mnie większymi koleżankami, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Trzymajcie kciuki!”, zaapelowała w czerwcu.

Sandra Kubicka marzy o założeniu rodziny 

Zespół policystycznych jajników to zaburzenie hormonalne, którego objawami jest powstawanie pęcherzyków w jajnikach, w których dojrzewa komórka jajowa. Nie może się ona jednak przedostać do jajowodu. Z czasem obumierające pęcherzyki zamieniają się w torbiele różnej wielkości. Do objawów zespołu policystycznych jajników zaliczają się: nieregularne, rzadkie miesiączki, problemy natury dermatologicznej, skłonność do tycia w krótkim czasie, ciemne plamki na skórze,  jak również kłopoty z zajściem w ciążę. 

Sandra Kubicka marzy o założeniu rodziny. Niedawno ogłosiła swoje zaręczyny z Kaio Alvesem Goncalvesem. U jej boku pojawił się mężczyzna, przy którym w końcu czuje się szczęśliwa. 

„Opowiedziałam o wszystkim, co mnie bolało. Zaufałam mu. Nie przestraszył się i został ze mną. Powiedział tylko: ,,Cokolwiek postanowisz, będę obok Ciebie”. Kaio pomógł mi przejść przez najtrudniejszy okres w życiu. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa”, wyznała niedawno w naszym wywiadzie. 

Zakochani pragną zostać rodzicami, a modelka zdecydowała się na długotrwały proces leczenia hormonalnego, który to ułatwi.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.