Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sandra Kubicka marzy o macierzyństwie. Modelka podjęła walkę z chorobą

Gwiazda opowiedziała o trudnych doświadczeniach

Olga Figaszewska 25 września 2019 07:51
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Kilka miesięcy temu opowiedziała o trudnych doświadczeniach ze swojego życia. Rozstała się z ówczesnym narzeczonym, francuskim didżejem, straciła pracę... W krótkim czasie modelka przytyła 19 kilogramów, miała problemy z cerą, włosami. Nie wiedziała, co się dzieje z jej organizmem. Była zupełnie załamana i zaszyła się w domu. Okazało się, że cierpi na chorobę, która może być przeszkodą do zajścia w ciążę. 

Sandra Kubicka o walce z chorobą

Sandra Kubicka cierpi na PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. ,,Z powodu choroby ważyłam 72 kilo. Nigdy w życiu nie miałam takiej wagi! W dodatku zostałam zwolniona z pracy przez klienta, z którym pracowałam od lat. Byłam załamana! Bałam się, że to koniec mojej kariery!", mówiła w jednym z wywiadów.  

Podjęła walkę z chorobą i rozpoczęła terapię. „Najczęściej zadawane pytanie: jak zmienił się twój styl życia po tym, jak dowiedziałaś się, że masz #PCOS. No więc ćwiczę o wiele mniej, głównie kardio, pokochałam jeszcze bardziej biegać. Kochałam moje ciężary, uwielbiałam być silna, ale rosłam w bardzo szybkim tempie. Mam tyle testosteronu, co młody mężczyzna”, zwierzyła się modelka w jednym z postów na Instagramie.

Następnie ze szczegółami opisała, jak obecnie wygląda jej życie: zarówno dieta, której musi przestrzegać, jak i ćwiczenia, które wykonuje. Dziś waży 58 kilogramów. 

,,Dzisiaj mijają 2 miesiące odkąd dowiedziałam się, że mam #PCOS. I efekty? Da się? Da się! Zdjęcie bez retuszu ani filtrów. Jakieś pryszcze małe tu i tam, ale te brzydkie bulwy pod skórą - zniknęły. Dodatkowe kilogramy? Lecą w dół! Stan psychiczny? Coraz lepszy! Teraz czekam na miesiączkę. Aaa i matka natura obdarzyła mnie większymi koleżankami, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Trzymajcie kciuki!”, zaapelowała w czerwcu.

Sandra Kubicka marzy o założeniu rodziny 

Zespół policystycznych jajników to zaburzenie hormonalne, którego objawami jest powstawanie pęcherzyków w jajnikach, w których dojrzewa komórka jajowa. Nie może się ona jednak przedostać do jajowodu. Z czasem obumierające pęcherzyki zamieniają się w torbiele różnej wielkości. Do objawów zespołu policystycznych jajników zaliczają się: nieregularne, rzadkie miesiączki, problemy natury dermatologicznej, skłonność do tycia w krótkim czasie, ciemne plamki na skórze,  jak również kłopoty z zajściem w ciążę. 

Sandra Kubicka marzy o założeniu rodziny. Niedawno ogłosiła swoje zaręczyny z Kaio Alvesem Goncalvesem. U jej boku pojawił się mężczyzna, przy którym w końcu czuje się szczęśliwa. 

„Opowiedziałam o wszystkim, co mnie bolało. Zaufałam mu. Nie przestraszył się i został ze mną. Powiedział tylko: ,,Cokolwiek postanowisz, będę obok Ciebie”. Kaio pomógł mi przejść przez najtrudniejszy okres w życiu. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa”, wyznała niedawno w naszym wywiadzie. 

Zakochani pragną zostać rodzicami, a modelka zdecydowała się na długotrwały proces leczenia hormonalnego, który to ułatwi.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.