Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News
TYLKO U NAS!

Planowali ślub i wspólne życie... Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?! 

Znamy prawdę!

Olga Figaszewska 6 listopada 2019 10:45
Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Kilka miesięcy temu para ogłosiła zaręczyny, teraz media obiegła informacja o rozpadzie ich związku. Jaka jest prawda?

Sandra Kubicka o rozstaniu z partnerem?

Między Sandrą Kubicką i Kaio zaiskrzyło od razu. Nie mieli wątpliwości, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zamieszkali razem dość szybko -  po dwóch tygodniach znajomości.  

,,Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego. Czasem myślę, że to męska wersja mnie. Uwielbiamy motocykle, samochody, boks. Wybieramy nawet takie samo jedzenie. Najważniejsze, że mamy podobne poczucie humoru. Ja jestem bardzo sarkastyczna i on też", mówiła Sandra Kubicka w rozmowie z Mateuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN

Niedawno modelka ogłosiła swoje zaręczyny z Kaio Alvesem Goncalvesem. Spełniło się marzenie modelki. U jej boku pojawił się właściwy mężczyzna. Sandra Kubicka wiedziała, że może na niego liczyć w każdej sytuacji. Wówczas modelka była w trudnym położeniu. Straciła pracę, lekarze poinformowali ją o chorobie - syndromie policystycznych jajników... 

„Opowiedziałam o wszystkim, co mnie bolało. Zaufałam mu. Nie przestraszył się i został ze mną. Powiedział tylko: ,,Cokolwiek postanowisz, będę obok Ciebie”. Kaio pomógł mi przejść przez najtrudniejszy okres w życiu. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa”, wyznała niedawno w wywiadzie dla viva.pl

Zakochani kilka tygodni temu odbierali nagrodę dla pary roku, Kaio wspierał Sandrę za kulisami Tańca z Gwiazdami. Teraz media obiegła informacja o ich rozstaniu! Podobno przestali obserwować siebie na Instagramie, Kaio wyjechał do Stanów i od pewnego czasu nie mają ze sobą kontaktu. Fani gwiazdy są zaniepokojeni tymi informacjami, tym bardziej, że faktycznie na próżno szukać na Instagramie ich najnowszych zdjęć.

Sandra Kubicka w rozmowie z mediami zapewnia, że to jedynie ciche dni. „Nie rozstali się! Między Sandrą i Kaio jest niewielka sprzeczka, ale to nic poważnego. Chodzi o odmienne zdanie w temacie podejścia do wychowania nastoletniej córki Kaio”, mówi w rozmowie z nam osoba z produkcji programu. 

Mamy nadzieję, że szybko dojdą do porozumienia! Trzymamy kciuki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a performance WOW 👏🏻🤩 on to the next episode @sandrakubicka 🥇🏆

Post udostępniony przez Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.