Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News
TYLKO U NAS!

Planowali ślub i wspólne życie... Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?! 

Znamy prawdę!

Olga Figaszewska 6 listopada 2019 10:45
Sandra Kubicka, Narzeczony Sandry Kubickiej, Kaio
Fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Kilka miesięcy temu para ogłosiła zaręczyny, teraz media obiegła informacja o rozpadzie ich związku. Jaka jest prawda?

Sandra Kubicka o rozstaniu z partnerem?

Między Sandrą Kubicką i Kaio zaiskrzyło od razu. Nie mieli wątpliwości, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zamieszkali razem dość szybko -  po dwóch tygodniach znajomości.  

,,Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego. Czasem myślę, że to męska wersja mnie. Uwielbiamy motocykle, samochody, boks. Wybieramy nawet takie samo jedzenie. Najważniejsze, że mamy podobne poczucie humoru. Ja jestem bardzo sarkastyczna i on też", mówiła Sandra Kubicka w rozmowie z Mateuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN

Niedawno modelka ogłosiła swoje zaręczyny z Kaio Alvesem Goncalvesem. Spełniło się marzenie modelki. U jej boku pojawił się właściwy mężczyzna. Sandra Kubicka wiedziała, że może na niego liczyć w każdej sytuacji. Wówczas modelka była w trudnym położeniu. Straciła pracę, lekarze poinformowali ją o chorobie - syndromie policystycznych jajników... 

„Opowiedziałam o wszystkim, co mnie bolało. Zaufałam mu. Nie przestraszył się i został ze mną. Powiedział tylko: ,,Cokolwiek postanowisz, będę obok Ciebie”. Kaio pomógł mi przejść przez najtrudniejszy okres w życiu. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa”, wyznała niedawno w wywiadzie dla viva.pl

Zakochani kilka tygodni temu odbierali nagrodę dla pary roku, Kaio wspierał Sandrę za kulisami Tańca z Gwiazdami. Teraz media obiegła informacja o ich rozstaniu! Podobno przestali obserwować siebie na Instagramie, Kaio wyjechał do Stanów i od pewnego czasu nie mają ze sobą kontaktu. Fani gwiazdy są zaniepokojeni tymi informacjami, tym bardziej, że faktycznie na próżno szukać na Instagramie ich najnowszych zdjęć.

Sandra Kubicka w rozmowie z mediami zapewnia, że to jedynie ciche dni. „Nie rozstali się! Między Sandrą i Kaio jest niewielka sprzeczka, ale to nic poważnego. Chodzi o odmienne zdanie w temacie podejścia do wychowania nastoletniej córki Kaio”, mówi w rozmowie z nam osoba z produkcji programu. 

Mamy nadzieję, że szybko dojdą do porozumienia! Trzymamy kciuki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a performance WOW 👏🏻🤩 on to the next episode @sandrakubicka 🥇🏆

Post udostępniony przez Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.