Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Internautom nie spodobał się jej sylwestrowy strój

Czy był dopasowany do wieku artystki?

Rafał Kowalski 2 stycznia 2022 13:59
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Zenek Martyniuk, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Jason Derulo, Piotr Kupicha, Maja Hyży, Senhit, Sara James, Milano, Piękni i Młodzi, Roksana Węgiel… Wszyscy ci artyści wystąpili na Sylwestrze Marzeń w TVP 2, ale tylko na ostatnią artystkę z naszej listy spadły głosy krytyki. Wszystko przez strój.

Roxie Węgiel odsłoniła brzuch podczas Sylwestra - opinie

Za dziewięć dni Roksana Węgiel skończy 17 lat. Piosenkarka dorasta na naszych oczach, od kiedy jako 12-latka zachwyciła nas podczas castingu do The Voice Kids. Lata płyną bardzo szybko, a wraz z nimi zmienia się wizerunek ulubienicy publiczności. Wykonawczyni takich hitów jak Korona czy Żyj coraz śmielej podchodzi do tego, jak wygląda podczas występów.

Podczas Sylwestra Marzeń w TVP Roksana zaprezentowała się w kilku stylizacjach. Jedną z nich był świecący kostium z szerokimi nogawkami, ale też odsłoniętym brzuchem. Część internautów uznała, że nastolatka nie wyglądała w nim dobrze ani stosowanie do swojego wieku.

„Wygląda na 36 lat, a nie 16”, „Roksana, jesteś taka ładna, a ciągle zakładasz jakieś seksowne ciuchy, a przecież jesteś jeszcze dzieckiem”, „Nie mogę patrzeć na to dziecko Roksanę. Stara maleńka”, to tylko niektóre wpisy, które pojawiły się w sieci.

Roxie Wegiel, Roksana Węgiel, Sylwester Marzeń
Fot. AKPA/ Podlewski

Warto jednak zaznaczyć, że według wielu artystów scena rządzi się swoimi prawami, a nastolatka na co dzień wybiera znacznie skromniejsze stylizacje. Czy Waszym zdaniem przesadziła?

Na szczęście były też komentarze, które skupiały się na tym, jak piękny głos ma 17-latka. „Mega szczena mi opadła, że taki dała występ wspaniały”, „Plus ze nie playback… faktycznie jeden z lepszych występów”; „Roxie zaprezentowała się tu niesamowicie dojrzale. No i ona sama była świetna”, czytamy na YouTubie.

ZOBACZ TAKŻEMaja Hyży zachwyca w ciąży na scenie „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem. Piosenkarka na scenie podkreśliła ciążowe krągłości

Roxie Wegiel, Roksana Węgiel, Sylwester Marzeń
Fot. AKPA/ Podlewski

Pochwały dla Sary James za sylwestrowy występ

Na tym samym koncercie wraz z Roxie wystąpiła inna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior – 13-letnia Sara James. Wokalistka wykonała w Zakopanem swój przebój Somebody.

W przypadku jej zabudowanej i kolorowej kreacji większość komentarzy była pozytywna. Podkreślano, że idolka nastolatków wygląda dziewczęco, dziecięco, ale nie nudno.

Czy nastoletnie gwiazdy powinny uważać, na to co noszą? A może scena wymaga od artystów odstępstw od zasad? Naszym zdaniem najważniejsze, że na polskim rynku muzycznym rodzą się tak wielkie wokalne talenty. Kibicujemy obu artystkom! 

Czytaj także: Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Doda. Oto najbardziej spektakularne stylizacje sylwestrowe 2021!

Sara James, Sylwester Marzeń
Fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Roxie Wegiel, Roksana Węgiel, Sylwester Marzeń
Fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?