Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. VIPHOTO/East News
O tym jest głośno

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Jeden szczegół zdradził prawdę

Zakochani zaręczyli się w ubiegłym roku

Marta Nawacka 8 kwietnia 2024 18:17
Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. VIPHOTO/East News

Spełnia się w życiu zawodowym oraz prywatnym. Zaledwie 19-letnia Roksana Węgiel jest nie tylko utalentowaną wokalistką, której poczynania możemy oglądać w „Tańcu z Gwiazdami”, ale wszystko wskazuje na to, że... również została już żoną! Jak podaje Pudelek, najprawdopodobniej artystka i jej 8 lat starszy ukochany powiedzieli już sobie sakramentalne „tak”.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej: zaręczyny, kariera i życie prywatne

Od jakiegoś czasu pnie się po szczeblach popularności. Roksana Węgiel jest nie tylko utalentowaną wokalistką. Obecnie możemy ją oglądać również w popularnym show „Taniec z Gwiazdami”, w którym prezentuje swoje taneczne umiejętności. Fani chętnie śledzą także jej życie prywatne, głównie z uwagi na to, że artystka związała się z 8 lat od siebie starszym Kevinem Mglejem. Zaczęli się spotykać jeszcze zanim skończyła 18 lat, a w maju ubiegłego roku zakochani się zaręczyli.

Czytaj też: Rozwód zrujnował mu zdrowie, młodsza partnerka przywróciła mu nadzieję. Marek Włodarczyk znów myśli o ślubie

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel, Kevin Mglej

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, lipiec 2023, Warszawa
Fot. AKPA Kurnikowski

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, lipiec 2023, Warszawa

Roksana Węgiel wzięła ślub? Prawdę zdradza jeden szczegół

Przed paroma miesiącami młodziutka artystka zdradziła, że jeszcze w tym roku planuje sformalizować swój związek z ukochanym. Od tego czasu nie wracała jednak ponownie do tematu i unikała podawania konkretnych informacji. Teraz wszystko wskazuje na to, że... Roksana Węgiel i Kevin Mglej powiedzieli już sobie sakramentalne „tak”!

O tym, że Roksana Węgiel jest już po ślubie ma świadczyć jeden istotny szczegół. Jak podaje Pudelek, w firmie zarejestrowanej na wokalistkę już 29 marca, czyli tuż przed Wielkanocą, pojawiła się istotna zmiana. Chodzi o nazwisko artystki, która teraz podpisuje się jako Roksana Węgiel-Mglej. Serwis podkreśla, że skontaktował się w tej sprawie z głównymi zainteresowanymi, jednak na ten moment nie zdecydowali się oni udzielić żadnej odpowiedzi.  

Zobacz także: Zbywała go miesiącami, miłość przepowiedziała jej wróżka. Alżbetę Lenską na ślub namówiła koleżanka

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Wiosenna Ramówka Polsatu, 1.02.24
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Wiosenna Ramówka Polsatu, 1.02.2024

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.