Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Roksana Węgiel znalazła się w ogniu krytyki! Wszystko przez... stylizację!

„Odważne ubranka zostaw sobie, jak dorośniesz”

Olga Figaszewska 20 maja 2019 20:51
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel zyskuje coraz większą popularność, a co za tym idzie... młoda wokalistka musi mierzyć się z falą hejtu. Niedawno 14-latka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w stylizacji, która wywołała skrajne opinie wśród jej obserwatorów. Dlaczego?

Stylizacja Roksany Węgiel oburzyła internautów

Roksana Węgiel ostatnie dni spędziła w Tel Awiwie, gdzie odbywał się 63. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wokalistka korzystała z wolnego czasu w Izraelu i zbierała energię, by po powrocie z jeszcze większym zapałem wrócić do koncertowania. „Najbardziej nie mogę doczekać się koncertów, na których będę mogła się z Wami zobaczyć buziakiii”, napisała na Instagramie i podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem. 

Na pozór zwyczajna stylizacja wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Jak większość nastolatek Roksana Węgiel założyła top i jeansy z dziurami. Ale nie tylko jej ubranie oburzyło internautów. Komentatorzy mieli zastrzeżenia do pozy, którą przyjęła na zdjęciu…

„Zszyj te dziury, bo ci pół pupy widać...”, „bardziej wypiąć się nie dało?”, „Bez urazy, ale takich gaci porwanych bym nie ubrała, okej spodnie z dziurami nie wyglądają źle ale dziura na d…. jeszcze u zaledwie 14-latki to według mnie przesada (...) odważne ubranka zostaw sobie może jak dorośniesz”, „obciślejszych nie było?”, „Dziecko masz 14 lat i tak się ubierać, po prostu stan umysłu”, czytamy.

Na szczęście nie brakuje pozytywnego odzewu. Większość fanów stanęła w obronie Roksany Węgiel: 

„Gdzie ona sie wypieła? ;,) juz nie mozna bokiem do zdjecia stanac? ;,)))) ”, „Serio ludzie! Opanujcie się. Czy my nastolatkowie nie mamy prawa ubierać się jak chcemy? Gdzie tu jest coś wyzywającego? ”, Jaka piękna”, „ślicznie wyglądasz kochana!”, „Ludzie, jak Wam nie wstyd rzucać takie żałosne komentarze w stronę tak młodej dziewczyny? Spójrzcie na patologie w całej Polsce. Jak się zachowują 14-latki, a potem na nią, na osobę, która spełnia się muzycznie, bo ma do tego duży talent, ale Wy hieny będziecie się strzelać do kwestii jej ubioru".  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.