Niektórzy są nie do poznania…

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2018 20:01

Rodzina Jenner-Kardashian jest już z nami ponad 10 lat! Celebryci swoje reality-show prowadzą od 2007 roku. Nie stroniąc od prywatności Kim, Khloe, Kourtney, Kendall i Kylie szybko zyskały masę fanów na całym świecie. Pokazywanie osobistego życia przyniosło im ogromny rozgłos, pieniądze i sławę. Dzisiaj siostry Jenner-Kardashian są marką samą sobie. Reklamują dosłownie wszystko – od kosmetyków po ubrania czy herbatki odchudzające. 

Patrząc na najnowsze zdjęcia sióstr łatwo zauważyć, że bohaterki programu Keeping up with kompletnie się zmieniły! W ogóle nie przypominają dziewczyn z pierwszego sezonu. Zobaczcie jaką przeszły metamorfozę!  

1/6
Metamorfoza Kim Kardashian
Copyright @Instagram/East News
1/6

Kim przeszła prawdopodobnie jedną z największych metamorfoz gwiazd Hollywood. Co udało się jej osiągnąć w ciągu tych lat? Tak naprawdę wszystko. Wystąpiła na większości okładek kobiecych pism, reklamowała kosmetyki, była już aktorką, modelką, właścicielką butiku, a nawet autorką książki. 

2/6
Metamorfoza Khloe Kardashian
Copyright @Instagram/East News
2/6

Khloe  jeszcze kilka lat temu nazywana była „tą najbrzydszą” z sióstr Kardashian. Celebrytka nie chciała dłużej być tak przestrzegana i zaczęła nad sobą pracować. Treningi, odpowiednia dieta plus zabiegi kosmetyczne zdziałały cuda. Khloe stała się nową ikoną dla kobiet, które potrzebują w swoim życiu zmian.

3/6
Metamorfoza Kourtney Jenner
Copyright @Instagram/East News
3/6

Kourtney Kardashian jest uznawana za jedną z najbardziej naturalnych sióstr. Celebrytka podczas trwania programu urodziła trójkę dzieci oraz rozstała się z ich ojcem. Bardzo się zmieniła? 

4/6
Metamorfoza Kendall Jenner
Copyright @Instagram/East News
4/6

Kendall Jenner to dziś nazwisko, którego nie można nie znać. Córka Bruce'a Jennera świat zawojowała jako supermodelka. Przyznano jej nawet Ikonę Mody Dekady, co niestety.. zdenerwowało fanów. Dlaczego? Dekadę temu Kendall miała zaledwie 11 lat. Bardzo się zmieniła?

5/6
Metamorfoza Kylie Jenner
Copyright @Instagram/East News
5/6

Gdy kamery weszły do domu Kardashianek Kylie Jenner miała zaledwie 10 lat! Celebrytka dorastała w błysku fleszy. Wszyscy mogliśmy obserwować zmiany w jej wyglądzie. Kylie nie tylko wypełniła usta, jak i policzki, ale i pokazała, że dzięki odpowiedniej gotówce można wyglądać jak miliony dolarów! Niedawno 20-latka została mamą.

6/6
Metamorfoza Bruce'a Jenner
Copyright @East News
6/6

Bruce Jenner - kiedyś sportowiec i celebryta, ojczym Kim Kardashian, teraz jest kobietą, osobą, którą zawsze się czuł. Caitlyn Jenner, bo tak teraz się nazywa, przeszedł długą drogę. O swojej walce i o sile kobiecości chętnie opowiada w wywiadach, przez co szybko stał się inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?