O NIM JEST GŁOŚNO

Przyrodni brat Kim Kardashian wychodzi z cienia. Kim jest Brody Jenner?

Wiedzieliście o jego istnieniu?

Olga Figaszewska 3 czerwca 2018 18:25

To nie Kim i jej siostry jako pierwsze zdobyły status gwiazdy w klanie Kardashianów. Dokonał tego ich przyrodni brat, Brody! Media rozpisywały się na temat jego podbojów miłosnych, występował w kolejnych programach, a także kampaniach reklamowych. Był u szczytu sławy. Dlaczego w pewnym momencie 34-latek… zniknął?

Przyrodni brat Kim Kardashian. Kim jest Brody Jenner?

Oczywiście, Kris Jenner nie była pierwszą żoną Bruce’a. Przed zmianą płci był trzykrotnie żonaty. Z aktorką Lindą Thompson doczekał się dwóch synów: Brody’ego i Brandona.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że zanim Kim Kardashian zawładnęła show-biznesem, to jej przyrodni brat pierwszy osiągnął sukces. Można nawet stwierdzić, że to Brody przecierał szlaki siostrom Kardashian.

Wszystko zaczęło się w 2005 roku kiedy razem z bratem wziął udział w programie The Princes of Malibu. Ale prawdziwą popularność zdobył rok później, występując w reality show, The Hills. Przez lata cieszył się statusem gwiazdy telewizji. Brał udział w kampanii Guess, reklamował bieliznę Agent Provocateur i znalazł się na okładkach magazynu Cosmogirl. Został nawet okrzyknięty playboyem Los Angeles. Wszystko przez liczne romanse m.in. z Paris Hilton czy Avril Lavigne.

W 2013 roku znów powrócił do telewizji. Pojawił w ósmym sezonie reality show Keeping Up with the Kardashians. Gdzie starał się naprawić więzi z Caitlyn, a także poprawić napięte relacje z macochą, Kris.

Brody Jenner w przeciwieństwie do swoich przyrodnich sióstr nie trudni się już skandalami. Utrzymuje, że zmienił swoje życiowe priorytety i skupia się na rozwoju zainteresowań. Prywatnie od pięciu lat związany jest z Kaitlynn Carter. Właśnie wzięli ślub. Co ciekawe, jak donoszą zagraniczne media, model nie zaprosił na uroczystość przyrodniego rodzeństwa. „Brody nie zaprosił na swój ślub nikogo z Kardashianów, włączając w to Kylie i Kendall, które traktuje bardziej jak Kardashianki, niż członków rodziny Jenner”, twierdzi informator Hollywood Life. Nie byłoby w tym nic dziwnego, podobno nie ma kontaktu z rodziną Kardashianów.

Sprawdź w naszej galerii, jak wygląda przyrodni brat Kardashianek!   

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.